Legalni bukmacherzy: Zakład bez ryzyka w STS

Legalny polski bukmacher STS
Na zdjęciu: Legalny polski bukmacher STS

Przed nami decydujące mecze w Ekstraklasie i ligach europejskich. Z tej okazji, legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę TYLKO dla użytkowników naszych serwisów – zakład bez ryzyka 260 zł i freebet 30 zł.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty, która jest przygotowana dla nowych użytkowników STS.pl? Wystarczy założyć konto, korzystając z kodu promocyjnego MAXBONUS, a następnie po wniesieniu depozytu postawić kupon z wydarzeniem związanym ze zbliżającymi się meczami. Oferta obowiązuje tylko do 14 maja do godz. 23:59.

Podaj kod MAXBONUS w STS

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi np. 260 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 260zł, zwrot wyniesie 228,8zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Darmowy zakład 30 zł

To jednak nie wszystko. Każdy nowy użytkownik, który skorzystać z kodu MAXBONUS, otrzyma darmowy zakład bez depozytu w wysokości 30 zł. Więcej o darmowym zakładzie oraz zasadach jest obrotu przeczytacie w naszej recenzji legalnego bukmachera STS.

Przejdź na stronę STSMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze