Kurs 200.00 za jeden celny strzał Roberta Lewandowskiego! Promocja Totalbet

Robert Lewandowski znów na boisku! Jeden celny strzał po kursie 200.00? To możliwe w Totalbet. Poniżej przestawiamy szczegóły promocji na mecz Euro 2024: Polska - Austria.

Totalbet - zakłady bukmacherskie
Na zdjęciu: Totalbet - zakłady bukmacherskie
  • Robert Lewandowski ma pojawić się w podstawowym składzie na mecz z Austrią
  • Starcie na Stadionie Olimpijskim w Berlinie może zdecydować o losie Polaków na Euro 2024
  • Bukmacher Totalbet oferuje szalony kurs 200.00 na celny strzał “Lewego”
  • Promocja możliwa jest z kodem GOAL

Kurs 200.00 w Totalbet na celny strzał Roberta Lewandowskiego

Na zbliżający się mecz Euro 2024 Polska – Austria Totalbet oferuje niezwykłą promocję związaną z kapitanem Biało-Czerwonych. Kurs 200.00 za chociażby jeden strzał Lewandowskiego nie zdarza się często, a teraz to możliwe. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak sięgnąć po bonus? Ze specjalnej oferty na mecz Polska – Austria możesz skorzystać zakładając konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL. Później w kilku prostych krokach możesz sięgnąć po dodatkowe środki na grę za jeden niezbyt wymagający zakład. Wyjaśniamy to poniżej.

Promocja Totalbet na mecz Polska - Austria
Promocja Totalbet na mecz Polska – Austria

Jak odebrać ten bonus?

  • Zarejestruj się w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  • Postaw kupon SOLO z typem na gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Austrią
  • Kurs kuponu min. 1.15
  • Stawka max. 1 zł
  • Weszło? Odbierasz wygraną z kuponu i dodatek za “TOTALKURS”!
  • Pamiętaj, że Twój kupon nie może zawierać zdarzeń objętych promocją “ZAKŁAD BEZ RYZYKA”!

Czy Robert Lewandowski odda celny strzał na bramkę?

Robert Lewandowski ma pojawić się w podstawowej “11” na mecz Polska – Austria. Spotkanie w Berlinie to kluczowy pojedynek dla Biało-Czerwonych. Po porażce z Holandią potrzebują punktów, by pozostać w grze o awans do 1/8 finału Euro 2024. Pomóc ma w tym właśnie Lewandowski, który wraca po kontuzji mięśnia dwugłowego.

Jakub Matuszyk
Jakub
Totalbet
200.00
R. Lewandowski odda celny strzał z Austrią

Michał Probierz zapewniał podczas przedmeczowej konferencji, że ma do dyspozycji wszystkich swoich graczy z Robertem Lewandowskim na czele. Oczywiście decyzję o ostatecznym składzie kadry podejmą lekarze, którzy oprócz kapitana kadry mają “postawić na nogi” również Pawła Dawidowicza i Piotra Zielińskiego. Właśnie pomocnik był jednym z bohaterów pierwszego meczu Polaków na Euro 2024, zaliczając asystę przy strzale Adama Buksy. Jego obecność w składzie będzie więc bardzo ważna.

Warunki bonusu Totalbet za celny strzał Roberta Lewandowskiego z Austrią

Kurs 200.00 za jeden strzał w światło bramki w starciu z Austrią dostępny jest dla nowych użytkowników Totalbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej: rejestrację, zaznaczenie zgód marketingowych oraz postawienie zakładu za max. 1 zł na celny strzał Lewandowskiego.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji: kurs 200.00 na celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu Euro 2024 z Austrią.

Komentarze