Holandia – Turcja: STS oferuje bonus 400 zł za typ na drużynę z bramką

Spotkanie Holandia - Turcja zamknie tam rywalizację w ramach ćwierćfinałów Euro 2024. W ofercie STS pojawiła się interesująca promocja na ten pojedynek. Do zgarnięcia jest 400 zł bonusu.

Promocja STS na spotkanie Holandia-Turcja
Na zdjęciu: Promocja STS na spotkanie Holandia-Turcja
  • Holendrzy są wyraźnymi faworytami spotkania z reprezentacją Turcji
  • Bukmacher STS oferuje kurs 200.00 za typ na gola jednego z zespołów w meczu Holandia – Turcja
  • Aby skorzystać z tej oferty, należy zarejestrować konto u bukmachera z kodem GOAL400

Kurs 200.00 od STS za gola Holandii lub Turcji

W ofercie firmy STS znalazła się ciekawa promocja na pojedynek Holandia Turcja. Bukmacher daje możliwość obstawienia bramki jednej z drużyn po kursie 200.00. Do wygrania jest aż 400 zł w postaci bonusu.

Promocja w STS na mecz Holandia – Turcja

Do skorzystania z opisywanej oferty konieczna jest wcześniejsza rejestracja w STS z kodem promocyjnym GOAL400. Bukmacher wymaga także wykonania paru prostych czynności, o których nieco szerzej piszemy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Kliknij w jeden z dostępnych linków bądź też wejdź w dedykowany banner.
  2. Załóż konto w STS.
  3. Wpłać pierwszy depozyt na kwotę 50 zł lub większą.
  4. Obstaw premierowy kupon, na którym znajdzie się zakład na bramkę Holandii bądź Turcji.
  5. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to otrzymasz od bukmachera 400 zł bonusu.

Czy Holandia strzeli bramkę Turcji?

W światowym rankingu FIFA reprezentacje Holandii oraz Turcji dzieli grubo ponad trzydzieści miejsc. Pomarańczowi aktualnie piastują lokatę numer 7, natomiast do Turków należy pozycja 42. Celem Ronalda Koemana na zbliżający się ćwierćfinał Euro 2024 jest z pewnością to, aby tę wyraźną różnicę potwierdzić także na boisku.

Ku uciesze holenderskich fanów piłkarze Oranje sprawiają wrażenie zespołu, który pełnię swoich umiejętności zaczął pokazywać dopiero w fazie pucharowej trwającego czempionatu. Duża w tym zasługa Cody’ego Gakpo, a więc najlepszego strzelca Holendrów podczas mistrzostw Europy na niemieckich boiskach.

STS
200.00
Holandia strzeli gola Turcji

W meczu z Rumunami zawodnik występujący na co dzień w barwach Liverpoolu strzelił jednego gola i zanotował jedno ostatnie podanie. Zwyżkowa forma 25-latka pozwala sądzić, iż przeciwko Turkom jego nazwisko także pojawi się na liście strzelców.

Warunki bonusu w STS za gola Holandii lub Turcji

Promocja na bramkę Holandii lub Turcji jest dostępna tylko dla nowych klientów STS, którzy zdecydowali się założyć konto z kodem GOAL400. Regulamin nakłada obowiązek pozytywnego zakończenia procesu rejestracyjnego oraz późniejszej wpłaty pierwszego depozytu w kwocie 50 zł bądź wyższej. Kolejne kroki są banalnie proste, o czym informowaliśmy już w niniejszym tekście.

Trafiony kupon będzie równoznaczny z otrzymaniem 400 zł bonusu. Przed wypłatą tej kwoty na rachunek bankowy będzie należało nią jeszcze dwukrotnie obrócić. Musi się to odbyć na kuponach AKO z kursem 1.91 lub wyższym.

Jak znaleźć ten bonus?

Wzięcie udziału w promocji jest możliwe dzięki wejściu w stosowny link bądź też poprzez kliknięcie w jeden z widocznych bannerów. Po zakończeniu procesu rejestracji będzie mógł obstawić trafienie Holendrów lub Turków po kursie 200.00.

Komentarze