Holandia – Anglia: STS płaci 400 za bramkę jednej z drużyn

W drugim z półfinałów Euro 2024 dojdzie do bezpośredniego pojedynku Holandii z Anglią. STS oferuje 400 zł bonusu za typ na gola jednego z zespołów. Sprawdź szczegóły.

Promocja w STS na mecz Holandia - Anglia
Na zdjęciu: Promocja w STS na mecz Holandia - Anglia
  • Anglia zagra z Holandią w drugim półfinale Euro 2024
  • W STS pojawiła się promocja, w ramach której bukmacher oferuje kurs 200.00 na gola jednego z zespołów
  • Skorzystanie z oferty jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji z kodem GOAL400

Kurs 200.00 od STS za gola Anglii lub Holandii

Na zbliżające się starcie Holandia Anglia STS proponuje bardzo interesującą promocję. W jej ramach można zgarnąć aż 400 zł bonusu. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład na bramkę jednej z drużyn po kursie 200.00.

Promocja w STS na mecz Holandia - Anglia
Promocja w STS na mecz Holandia – Anglia

Ta oferta jest zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów, którzy założyli konto w STS z kodem GOAL400. Bukmacher wymaga jeszcze od gracza wykonania paru prostych czynności. Szczegóły poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem GOAL400.
  2. Dokonasz tego poprzez wejście w jeden z linków bądź też kliknięcie w banner.
  3. Wpłać premierowy depozyt w kwocie 50 zł lub wyższej.
  4. Zawrzyj kupon SOLO lub AKO za 2 zł, na którym znajdzie się typ na gola Anglii lub Holandii.
  5. Pozytywne rozstrzygnięcie kuponu będzie równoznaczne z otrzymaniem 400 zł bonusu.

Czy Holendrzy pokonają bramkarza reprezentacji Anglii?

Pomimo tego, że z obserwowania w akcji Anglików ciężko czerpać jakąkolwiek przyjemność, to jedno tej ekipie trzeba z pewnością przyznać. Od paru lat udaje im się być na przysłowiowym topie. W trakcie poprzednich mistrzostw Europy z marzeń o tytule najlepszej reprezentacji na Starym Kontynencie obdarli ich Włosi. Teraz już rundę wcześniej, a więc na etapie półfinału, postarają się o to samo Holendrzy.

STS
200.00
Holandia strzeli gola Anglii

Trwające Euro 2024 jest wyjątkowe trudne pod kątem typowania, dlatego też trudno nam przewidywać końcowy rezultat zmagań na BVB Stadion Dortmund. Przynajmniej jedno trafienie po stronie Pomarańczowych zdaje się być jednak nieuniknione. Szczęście, które towarzyszy reprezentacji Anglii właściwie od początku turnieju musi wreszcie minąć. Intuicja podpowiada nam, że będzie to miało miejsce właśnie podczas środowego półfinału.

Warunki bonusu w STS za bramkę Anglików lub Holendrów

Promocja na trafienie reprezentacji Anglii lub Holandii po kursie 200.00 jest zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów STS, którzy dokonali rejestracji z kodem GOAL400. Zgarnięcie imponującego bonusu 400 zł nie będzie oczywiście możliwe bez złożenia pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł. O pozostałych krokach przeczytasz w jednym ze wcześniejszych fragmentów niniejszego tekstu.

Wypłatę nagrody zrealizujesz dopiero po dwukrotnym obrocie całością bonusu na kuponach AKO z kursem ogólnym większym lub równym 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Wzięcie udziału w promocji będzie możliwe dzięki wejściu w jeden z dostępnych linków bądź też kliknięcie w odpowiedni banner. Po zakończeniu rejestracji i wykonaniu wymaganych kroków będziesz mógł obstawić gola w meczu Anglia – Holandia po kursie 200.00.

Komentarze