Francja – Polska: 400 zł za gola Poski w Superbet. Ostatni mecz!

Polska zagra z Francją w swoim ostatnim meczu na Euro 2024. Bukmacher Superbet oferuje bonus 400 zł za gola Polaków.

Francja Polska w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Francja Polska w Superbet
Superbet
Bonus 400 zł za gola Polaków z Francją
  • Reprezentacja Polski zagra z Francją w ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2024
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić gola Biało-czerwonych po kursie 200.00
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć, żeby skorzystać z oferty

Kurs 200.00 na gola Polski z Francją

Na zbliżający się mecz Euro 2024 Francja – Polska Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia obstawienie gola Polaków po ciekawym kursie 200.00. Zapraszamy również do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Jak zdobyć bonus? Z promocyjnej oferty na mecz Francji z Polską możesz skorzystać, zakładając konto w Superbet z kodem GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Polski z Francją
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 400 zł

Czy Polska strzeli gola Francji?

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na Euro 2024 przegrała 1:2 z Holandią, ale pokazała naprawdę atrakcyjny styl gry. Drużyna Michała Probierza dużo gorzej poradziła sobie w spotkaniu z Austrią, ulegając 1:3 i tym samym odpadając z turnieju.

Superbet
Polska strzeli gola Francji

Francja wciąż walczy o pierwsze miejsce w grupie z Holandią. Les Bleus potrzebują do tego przekonującego zwycięstwa, które pozwoli przegonić Oranje. Z kolei Polacy zagrają tylko i wyłącznie o honor.

Mimo że ten mecz będzie dla Biało-czerwonych o zerową stawkę, to spodziewam się wyjątkowego zaangażowania. Moim zdaniem drużynę Michała Probierza stać na przynajmniej jednego gola, który osłodzi kibicom niepowodzenie w fazie grupowej.

Warunki bonusu Superbet na gola Polski z Francją

Bonus 400 zł za gola reprezentacji Polski w trzecim i zarazem pożegnalnym meczu na Euro 2024 będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

A jeśli Polska nie strzeli gola Francji?

Co ciekawe, rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli Polska nie strzeli gola Francuzom, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet ze specjalnym kodem jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji 400 zł za gola Polaków.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze