Bukmacherzy: zakład bez ryzyka 280 zł w STS!

Wraca Liga Mistrzów i wracają wielkie emocje! Z tej okazji mamy dla Was świetną wiadomość. Legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę dla naszych Czytelników w postaci zakładu bez ryzyka 280 zł!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najciekawszych obecnie ofert rynku. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Należy do 31 sierpnia zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (do 31 sierpnia) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 280 zł na konto depozytowe!

Przejdź na stronę STS

Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 280 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 30 zł. Promocja “zakład bez ryzyka 280 zł” obowiązuje tylko do końca niedzieli 31 sierpnia.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 280 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS zakłady bukmacherskie swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, który legalny bukmacher proponuje swoich klientom.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze