Xavi wpadł w furię. Lewandowskiemu dostało się szczególnie

Barcelona z trudem pokonała Almerię 3:2. W przerwie meczu emocji nie krył Xavi Hernandez. Szczególnie krytyczną uwagę usłyszał Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski i Xavi Hernandez
IMAGO / Gerard Franco/ZUMA Wire Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Xavi Hernandez
  • Barcelona z trudem pokonała Almerię 3:2
  • Wściekły na swoich podopiecznych był w przerwie Xavi Hernandez
  • Trener mistrza Hiszpanii motywująco skrytykował Roberta Lewandowskiego, który później zaliczył asystę

Xavi dał upust emocjom. Oto co powiedział Lewandowskiemu

Barcelona miała problem z wygraniem ostatniego meczu z Almerią. Rywal dwukrotnie doprowadził do remisu, ale finalnie to mistrz Hiszpanii triumfował 3:2. W przerwie meczu upust emocjom dał Xavi Hernandez.

Nie może tak być! Nie może być! – takie okrzyki wydobył z siebie w trener Barcelony, który według Javiego Miguela zdarł z siebie koszulkę, a następnie oskarżył drużynę o brak duszy, ducha i ambicji.

Xavi Hernandez najostrzej zwrócił się do Roberta Lewandowskiego. –Zobaczmy, czy zaczniesz biegać jeden cholerny raz !– miał powiedzieć trener Polaka. Napastnik Barcelony zaliczył później asystę przy jednym z trafień.

Trener Barcelony zawstydził również Joao Felixa i Andreasa Christensena, ponieważ obaj nie wyszli na drugą połowę. Portugalczyk niechętnie przyjął karę. Z kolei Duńczyk zareagował bardziej profesjonalnie.