Były reprezentant Niemiec ostrzega Bayern. “Nie można go odstraszyć”

Mathys Tel imponuje w tym sezonie formą. 18-letni zawodnik Bayernu Monachium strzelił już cztery gole. Swoje zdanie nt. Francuza wyraził Torsten Frings w rozmowie z "RAN". Były reprezentant Niemiec ostrzegł mistrzów Bundesligi, że nie mogą odstraszyć młodego napastnika.

Mathys Tel
Obserwuj nas w
IMAGO / imagebroker Na zdjęciu: Mathys Tel
  • Mathys Tel bez wątpienia jest rewelacją początku sezonu w Bayernie Monachium
  • Opinię nt. 18-letniego Francuza wyraził Torsten Frings
  • Były reprezentant Niemiec ostrzegł “Bawarczyków”, że nie mogą go odstraszyć

Torsten Frings wyraził opinię nt. Mathysa Tela

Mathys Tel bez wątpienia jest rewelacją początku sezonu w zespole Bayernu Monachium. 18-letni Francuz w siedmiu spotkaniach zdobył cztery bramki oraz zanotował jedną asystę. Zachwyty w stronę napastnika płyną z każdej strony Niemiec, a “Bawarczycy” mogą się cieszyć, że mają taką perełkę w drużynie.

Torsten Frings w rozmowie z “RAN” wypowiedział się na temat Mathysa Tela. Były reprezentant Niemiec ostrzegł Bayern Monachium, że nie mogą popełnić błędu z 18-latkiem i nie odstraszyć go.

W pewnym momencie zada sobie pytanie, czy wystarczy, że gra tylko kilka minut na raz. Sam jestem ciekaw, co wtedy zrobi. Wierzę, że zdecydowanie może być napastnikiem na lata, a Bayern nie może popełnić błędu, odstraszając go – mówił emerytowany piłkarz.

W Bayernie jest trochę trudniej, aby się wykazać. Zwłaszcza, gdy grasz tylko jednym napastnikiem, a przed sobą masz zawodnika za 100 milionów euro. Tel zdobywa gole, zawsze jest niebezpieczny, gdy wchodzi i daje drużynie nowy impuls – dodał Frings.

Czy uważasz, że Mathys Tel zrobi wielką karierę?
Tak 80%
Nie 3%
Trudno powiedzieć 17%
109+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

Sprawdź także: Obrońca z Premier League na celowniku Bayernu. Ogromne pieniądze w grze

Komentarze