Valeriane Gvilia
Valeriane Gvilia fot. Dariusz Hermiersz / GornikZabrze.pl

Legia – Śląsk: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 18:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Legia – Śląsk. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Śląsk. Odrabianie zaległości

Legia Warszawa i Śląsk Wrocław przystąpią do swojego spotkania w różnych nastrojach. Gospodarze w trakcie minionego weekendu wrócili na zwycięski szlak, wygrywając z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Czesława Michniewicza wrócili zatem na zwycięski szlak po przegranym starciu o Superpuchar Polski z Cracovią.

Tymczasem team z Dolnego Śląska ma za sobą słaby występ z Wisłą Płock, która szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła w ostatnich fragmentach niedzielnej rywalizacji. W każdym razie Śląsk aktualnie jest wyżej w tabeli od Legii, wyprzedzając aktualnego mistrza Polski o jeden punkt.

W sześciu ostatnich potyczkach między obiema ekipami aż pięć razy górą był team ze stolicy Polski. Legia w tych starciach strzeliła 11 goli, tracąc zaledwie jednego. Wrocławianie po raz ostatni pokonali legionistów we wrześniu 2017 roku, gdy Śląsk do wygranej poprowadził Marcin Robak, notując wówczas dwa trafienia.

Legia – Śląsk: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców mistrzów Polski i WKS-u. Z meczu Legia – Śląsk transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Bartosz Gleń i Grzegorz Mielcarski.

Legia – Śląsk, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej, będzie również dostępna w internecie. Legia Warszawa – Śląsk Wrocław online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze