Galtier blisko powrotu na ławkę trenerską. Odwieczny rywal PSG zdeterminowany

Christophe Galtier rozstał się z PSG po sezonie 2022/2023. Francuski szkoleniowiec nie spełnił w Paryżu pokładanych w nim nadziei. Teraz może zasiąść na ławce odwiecznego rywala.

Christophe Galtier
Obserwuj nas w
IMAGO / Stephanie Grossetete Na zdjęciu: Christophe Galtier
  • Christophe Galtier rozstał się z PSG po sezonie 2022/2023
  • Francuz nie spełnił oczekiwań na ławce trenerskiej paryżan
  • Wkrótce może zasiąść na ławce odwiecznego rywala

Olympique Marsylia chce Christophe’a Galtiera

Christophe Galtier opuścił Paris Saint-Germain pod koniec sezonu 2022/2023. Francuski szkoleniowiec nie spełnił oczekiwań na Parc des Princes i podjęto decyzję o rozstaniu. Szczególnie źle na kadencję 57-latka wpłynął brak sukcesów w Lidze Mistrzów.

Jak informuje RMC Sport, Galtier wkrótce może wrócić do pracy. Okazuje się, że mocno o zakontraktowanie trenera zabiega odwieczny rywal PSG – Olympique Marsylia. Klub niedawno rozstał się z Marcelino i ponownie szuka nowego szkoleniowca. Ponoć pierwsze kontakty z Galtierem nawiązano już po odejściu Igora Tudora, ale wówczas na przeszkodzie stanęły ustalenia z paryżanami.

POLECAMY TAKŻE

Aktualnie Marsylia jest zdeterminowana do nawiązania porozumienia z Galtierem. Jednak najpierw szkoleniowiec chciałby zbadać, jak mogą na jego osobę zareagować fani. Nie da się ukryć, że wcześniejsze stanowisko pracy może być bardzo problematyczne. Wynika to z wzajemnej nienawiści Olympique’u i PSG.

Zobacz także: Francuskie media: Kylian Mbappe już zdecydował. “On to wie”

Komentarze