REKLAMA
REKLAMA

UEFA przełożyła terminy finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  24.03.2020 08:38
UEFA przełożyła terminy finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Puchar Ligi Mistrzów  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W poniedziałek UEFA podjęła decyzję o przełożeniu meczów finałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy, które były zaplanowane na maj. Na razie nie podjęto decyzji o nowych terminach.

W swoim oświadczeniu Europejska Unia Piłkarska poinformowała również, że finał Ligi Mistrzów kobiet także został przełożony na moment, w którym sytuacja z pandemią koronawirusa zostanie ustabilizowana.

Włochy to kraj o największej liczbie zgonów na świecie z powodu COVID-19 (6 077), podczas gdy Hiszpania zajmuje trzecie miejsce, Francja piąte, a Wielka Brytania jest siódma.

Tymczasem członek Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Dick Pound dał do zrozumienia w rozmowie z USA Today, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio także zostaną przełożone na 2021 rok. Przypomnijmy, że impreza miała trwać od 24 lipca do 9 sierpnia.  Na dzisiaj nie jest wskazany dokładny nowy termin startu Igrzysk Olimpijskich.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 12 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Rob66 | 24.03.2020 14:22

Najważniejsze jest życie, zdrowie a potem futbol.Piszę to z krwawiącym sercem.
Niestety tym razem Bill Shankly nie będzie miał racji.

Mucha52 | 24.03.2020 15:51

Futbol jest najważniejszą rzeczą z tych mało ważnych w życiu rzeczy.

Juninho | 25.03.2020 00:16

Show must go on! Nie ma co się wygłupiać, nawet jak trochę ludzi umrze to Liga Mistrzów jest tego warta. Paranoja z tą paniką...

Rob66 | 25.03.2020 14:02

@
Juninho.
Synku idz się chłopie leczyć.Co ty tutaj wypisujesz?

Kondzioo | 25.03.2020 20:34

potwierdzam piłka nożna jest najważniejsza ludzie i tak umierają i będą umierać na przeróżne choroby i przyczyny więc nie ma co się wygłupiać tylko w miarę jak najszybciej ruszyć z ligami i dokończyć ligę mistrzów chodź by mieli grać juniorami.

Juninho | 26.03.2020 11:31

@szuszu kiedyś umrę jak każdy, codziennie tysiące ludzi umiera z tego, czy innego powodu. To jest fakt i nie ma co się na fakty obrażać.
@Rob66 nie jestem Twoim synem leczyć się nie muszę, bo jestem zdrowy.
@Kondzioo głos rozsądku wśród mas, które poddały się medialnej panice i sensacji. ;)
@Szuszu jak gram w piłkę mimo epidemii, ale jest to gra rekreacyjna i nie wiem, czy warto poświęcać czas, żeby moją grę oglądać. Mimo to jak masz ochotę oglądać naszą „padakę” z piwkiem w ręku to zapraszam. Umiejętności może na poziomie B-klasy, ale zaangażowania odmówić nam nie można.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy