REKLAMA
REKLAMA

PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga i II Liga grają dalej

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PZPN  |  12.03.2020 13:06
PKO Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga i II Liga grają dalej

PKO Ekstraklasa  |  fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN. W jego trakcie podjęto decyzję o kontynuowaniu rozgrywek piłkarskich w Polsce na szczeblu centralnym. W każdym razie zawieszone zostały rozgrywki niższego szczebla i lig młodzieżowych do 29 marca.

Spotkania PKO Ekstraklasy, Fortuna I Ligi i II Ligi będą odbywały się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, czyli bez udziału publiczności.

W momencie, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Podjęto też decyzję, że rozgrywki mogą mieć maksymalnie tygodniowe opóźnienie.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

AberTrainer | 12.03.2020 17:31

Wymienione pseudoligi powinny rozgrywać mecze online i istnieć tylko w celach bukmacherki e-sportu. Duże polskie miasta powinny rozgonić to towarzystwo do którego dopłacają i efektywnie zagospodarować działki. Polska piłka klubowa to żadna rozrywka i do tego zerowy poziom, a koszty spore, działki, budowa i utrzymanie obiektów, dotacje samorządów, ochrona policyjna.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy