REKLAMA
REKLAMA

Mahrez chciał przenieść się na Old Trafford

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: ASInfo  |  04.09.2017 14:06
Mahrez chciał przenieść się na Old Trafford

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji dziennika Daily Star, w letnim okienku transferowym Riyad Mahrez chciał dołączyć do Manchesteru United. Pod koniec maja 26-latek wydał specjalnie oświadczenie, w którym wyjawił, że chciałby opuścić Leicester City.

Zdaniem dziennika Daily Star, reprezentant Algierii latem chciał przyłączyć się do Manchesteru United. Ostatecznie jego agentowi nie udało się osiągnąć porozumienia z włodarzami Czerwonych Diabłów i przynajmniej do zimowego okienka Mahrez pozostanie w obecnym klubie.

Pomocnik trafił na King Power Stadium w 2014 roku z Le Havre.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

kubbak92 | 04.09.2017 14:59

Jestem ciekaw czy był by to inny zawodnik gdyby przeniósł się do Chelsea czy United w momencie szczytu formy. Jako najlepszy gracz ligi na pewno by miał krótką drogę do pierwszej 11, może bodziec w postaci nowej drużyny zamiast osłabienia formy dałby mu psychicznego kopa? Bo przecież miniony sezon grał podobnie... Tylko skuteczność jego wszelkich poczynań była na o wiele niższym poziomie. Jakby motywacja czy presja wywołały mniejszą pewność swych poczynań... Ten sezon być może da odpowiedź czy był to zawodnik jednego sezonu czy może coś więcej... Leciester z nim w formie to drużyna mogąca zrobić sporo hałasu...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy