REKLAMA
REKLAMA

Menedżer Wigan ukarany

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  03.10.2012 13:30
Angielska Federacja Piłkarska (FA) nałożyła na menedżera Wigan Athletic Roberto Martineza karę finansową w wysokości 10 tys. funtów. To konsekwencja komentarzy, jakich szkoleniowiec udzielił po meczu z Manchesterem United.

"Latics" przegrali z rywalem 0:4, a Martinez w niepochlebnych słowach wypowiedział się na temat Danny'ego Welbecka, który, jego zdaniem, powinien wylecieć z boiska za faul na Franco di Santo. Był też niezadowolony z decyzji sędziego, który miał niesłusznie podyktować rzut karny dla ekipy United.

- Martinez został przesłuchany na tą okoliczność i jednocześnie pouczony, by w przyszłości nie przekraczał przepisów - głosi komunikat FA.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

kapilfc | 03.10.2012 14:20

Oczywiscie, bezczelny Martinez, krytykuje złe decyzje sedziego w meczu z drużyną Fergusona, nie ważne, że wypowiadajac sie o poszczególnych sytuacjach ma racje. Niech się uczy od Sir Alexa, który krytykuje kogo tylko może po porazkach swojej druzyny, a mimo to nie jest karany. Oczywiscie pan Oliver sedziował kolejne spotkanie w EPL, podczas gdy sedziowie krytykowani przez Fergusona nie sedziują po miesiąc czasu, albo sedziuja mecze w niższych ligach, absolutnym przypadkiem jest, że przewodniczącym komitetu sędziów jest pan Riley, który w 14 sedziowanych na Old Trafford meczach przyznał 10 rzutow karnych dla United i tylko 3 dla gości. Aż dziw bierze, że prasa o tym nie mówi, widocznie to nie wygodny temat.

Vervvis | 03.10.2012 14:50

kapilfc,

:***

kapilfc | 03.10.2012 15:18

Vervvis, możesz sie smiac, tak samo jak smieje sie prasa z trenera Wigan, czy wczesniej smiano sie z komentarzy Beniteza, a szopka FA trwa w najllepsze, a tym czasem sędzią kolejnego meczu United bedzie nie kto inny jak człowiek Yorkshire, Howard Webb, który podczas swojej 9 letniej kariery 18% podyktowanych rzutów karnych podyktował nikomu innemu jak drużynie Alexa i jest najczęsciej wybieranym sędzią do spotkań United od porażki 1-6 z City. Dla kibiców United to oczywiscie nic dziwnego, a krytykowani przez Fergusona sędziowie tacy jak Foy czy Clattenburg nie są przydzielani do meczów United nawet po rok czasu. Facts.

ravvel7 | 03.10.2012 16:14

kapilfc

bo to jest wszystko wielki spisek przeciwko liverpoolowi a na czele tego spisku stoi Elka i wszystkim kieruje bo nie lubi The Reds.

z tego co kojarze to SAF wywalili na trybuny na 4 mecze za krytyke sedziego chyba w sezonie 10/11 nie kojarze by inny trener w ostatnim czasie w angli wylądował na trybunach.

kapilfc | 03.10.2012 17:29

I teraz Ravvel7 próbujesz ze mnie zrobić idiote albo kogoś kto snuje teorie spiskowe, gdzie ja napisałem, że to jest spisek przeciwko Liverpoolowi, albo jakiemukolwiek innemu klubowi? Jak zaślepionym trzeba być, żeby nie widzieć tego co się dzieje z sędziowaniem w anglii i jak często dziwne decyzje zapadają na OT..
Piszesz o jakimś zawieszeniu Fergusona, wydaje mi się, że chodzi Ci o karę za komentarze dot. Atkinsona po meczu z Chelsea kiedy powiedział, że do takiego meczu powinien być przydzielony 'Uczciwy sędzia', tymczasem Martinez jest karany za to, że wytyka ewidentne błędy sędziego, podobne przypadki nie ma co, gdzie jest kara dla Sir Alexa za komentarze po meczu ze Spurs? Cisza.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy