REKLAMA
REKLAMA

Ficcadenti: Możemy ograć Milan

dodał: MW  |  źródło: ASInfo  |  25.09.2012 21:45
Przed spotkaniem z AC Milan trener Cagliari Massimo Ficcadenti pozostaje optymistą. - Jesteśmy spokojni i skoncentrowani - zaznaczył trener.

W 4. kolejkach Serie A Sardyńczycy zgromadzili dwa punkty. Milan radzi sobie niewiele lepiej. Zespół z San Siro ma bowiem oczko więcej. - Musimy rozegrać przeciw nim dobry mecz. Milan ma teraz kłopoty. Będziemy walczyć i mamy nadzieję, że uda się osiągnąć pozytywny rezultat. Jesteśmy spokojni i skoncentrowani - mówił Włoch.

- Drużyna Milanu bardzo zmieniła się w porównaniu do ubiegłego sezonu. Mają wielu młodych zawodników. Szczególną uwagę zwraca się na Stephana El Shaarawy'ego - zakończył szkoleniowiec.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lilian21 | 25.09.2012 21:54

Możecie ograć Milan, bo "Wasz klub nigdy nie był zamieszany w żadną aferę z ustawianiem meczu".

Teraz wszyscy będą mówić, że chcą łatwo zdobyć 3 punkty w potyczce z Milanem.

Te pierwsze zdanie nie jest prowokujące, to po prostu cytat zarządu Cagliari odnośnie walkowera z Romą.

waszka | 25.09.2012 22:31

Lilian21
Z żadną z Twoich powyższych super tez się nie zgodzę. Po pierwsze nie wiem po co wklejasz tutaj cytaty zarządu Cagliari odnośnie meczu z Romą skoro teraz grają z Milanem, a nie Romą.
Po drugie nikt nie będzie mówił, że chcą łatwo zdobyć 3 pkt w meczu z Milanem, bo nikogo nie dziwi fakt, że o te 3 pkt chcą walczyć, tym bardziej, że Milan jest, jak wszyscy wiemy w kryzysie. Poza tym w tym sezonie na SS nie zdobyliśmy nawet jednej bramki. Mimo wszystko, że nadal Milan będzie uznawany za faworyta (tak mi się przynajmniej wydaje) to bynajmniej nie jest rzeczą dziwną, że Cagliari chce ten mecz wygrać.
Forza Rossoneri!!!

Wyidealizowany | 25.09.2012 22:48

@waszka

Bo to troll jest.

waszka | 25.09.2012 22:58

Właśnie zauważyłem to już dawno, że wypisuje niestworzone rzeczy często, ale dopiero teraz zachciało mi się to w jakichś sposób skomentować :-)
Forza Rossoneri!!!

GrabiMilanista | 26.09.2012 01:08

Mam wielką nadzieję, że Milan wreszcie wygra na San Siro. Ostatnie mecze w Serie A i Champions League ciężko się oglądało...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy