REKLAMA
REKLAMA

Rumak: Mieliśmy sporo sytuacji, zabrakło precyzji

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  23.09.2012 20:29
- To był emocjonujący mecz jako widowisko. W kategoriach wyniku straciliśmy 2 punkty. Z układu gry, graliśmy w przewadze. Mieliśmy wiele sytuacji, zabrakło nam precyzji. Cieszę się, że po słabszym meczu w Bełchatowie poprawiliśmy znacznie naszą grę. W drugiej połowie, od początku byliśmy przy piłce, mieliśmy sytuacje bramkowe. Gdy Pogoń grała w osłabieniu stworzyliśmy sobie wiele sytuacje, szkoda, że niewykorzystanych.

- Cieszę się, że perfekcyjnie wykonaliśmy rzut rożny przy golu Ślusarskiego, ćwiczony na treningach. Później Pogoń doprowadziła do remisu, mecz się wyrównał. Mieliśmy za sobą fantastycznych kibiców, mam nadzieje, że dobrze się bawili i zobaczyli Lecha, który dążył do zwycięstwa. Bartek popełnił szkolny błąd, jakiego nie powinien popełnić i taki, które nie powinny się zdarzać nawet młodszym zawodnikom.

- Nie jestem zły na zawodników, to nie jest tak, że Bartek nie chciał strzelić, a Burić obronić. Każdy ma prawo do błędów, nie będę rugał zawodników, gdy popełnią błąd. Bardziej jestem zły na Tonewa, który widział Możdżenia mógł do niego podać, a wybrał inne rozwiązanie - powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

~koziołeKKS04~ | 24.09.2012 16:56

otóż to.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy