REKLAMA
REKLAMA

Wleciałowski: Cel zawsze jest jeden

dodał: maaarcin  |  źródło: ASInfo  |  04.09.2012 18:11
- Dzisiejszy dzień poświęciliśmy omawianiu naszego występu w meczu towarzyskim przeciwko Estonii. Podczas przedpołudniowego treningu motorycznego był kładziony akcent na stałe fragmenty gry - powiedział na wtorkowym briefingu prasowym asystent selekcjonera reprezentacji Polski, Marek Wleciałowski.

- Na popołudniowej sesji treningowej będziemy się już skupiać na schematach taktycznych pod kątem meczu z Czarnogórą. Ten zespół prezentuje określoną wartość, więc przygotowujemy się do tego, żeby stoczyć z nim walkę. Cel zawsze jest jeden - wyjść na boisko i walczyć o zwycięstwo - zapewnił asystent Waldemara Fornalika.

- Pracujemy z punktu widzenia rozeznania możliwości tej grupy. Jedna rzecz to oglądanie poszczególnych zawodników za pośrednictwem mediów, a także na podstawie obserwacji z trybun. Druga rzecz to "dotykanie" każdego gracza, wchodzenie w jego świadomość taktyczną. Będziemy starali się, żeby mieć jakieś pole manewru w zależności od sytuacji na boisku. Wiemy, że najbliższy mecz jest na tyle trudny, że musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Widzimy w naszym zespole duży potencjał, ale ten potencjał musi skonfrontować się ze stosunkowo dużym potencjałem rywala. Nasze możliwości są duże, ale to sposób rozegrania tego meczu i sam wynik pokaże, jak to będzie wyglądało - powiedział Wleciałowski.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

krzysztof10 | 05.09.2012 09:47

Dobrze będzie, wygramy 2-0 po walce ale wygramy. Gorzej będzie z Anglią i Ukrainągoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy