Totti: Perfekcyjny mecz

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  03.09.2012 09:23
Perfekcyjny mecz zdaniem Francesco Tottiego (fot) rozegrała w niedzielę AS Roma na San Siro przeciwko Interowi Mediolan. Stołeczny klub pokonał rywala 3:1.

- To był perfekcyjny mecz w wykonaniu naszego zespołu, taki jaki trzeba zagrać przeciwko Interowi - skomentowała żywa legenda Giallorossich.

- Weszliśmy na dobrą drogę i wygraliśmy zasłużenie. Kiedy drużyna gra bardzo dobrze, wszystko zdaje się być łatwiejsze.

Totti zaliczył świetnie podanie przy golu Osvaldo. - Przed meczem założyliśmy się kto strzeli bramkę. Ciesze się, że choć jeden z nas tego dokonał. W Romie łatwo popaść w entuzjazm i osiąść na mieliźnie, dlatego musimy być czujni - dodał.

Komentarze | 11 komentarzy

DolceVita | 03.09.2012 09:35

Oj Franek, Franek. Jesteś jak wino - im starszy tym lepszy.

Est | 03.09.2012 09:42

Faktycznie we wczorajszym meczu Totti odegrał bardzo ważną rolę. Ale nie powinien też zapominać, że zdecydowanie lepiej Romie wyszła druga połowa spotkania.

Totti 10 | 03.09.2012 09:48

Oby więcej takich meczy w tym sezonie.

DolceVita | 03.09.2012 10:03

W takich chwilach robi mi się smutno jak pomyśle sobie, że Alessandro już z nami nie ma.

KingOfRome | 03.09.2012 10:09

Totti e' un fenomeno!!!!!

murcen | 03.09.2012 10:12

Brawo Roma. Jako fan Juve bije wielkie brawa. Zagrali wczoraj fenomenalny mecz. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że Inter wcale nie jest w dołku. Roma była o klase lepsza. Podanie Tottiego do Osvaldo majstersztyk...samo wykonczenie akcji bajka! Canal Plus teraz sobie pluje w brode, że nie puszczalii tego live... Brawo Roma. Forza Juve :)

BLAUGRANA_TSW | 03.09.2012 10:22

No Totti świetny mecz!!!

Wierny_Romanist | 03.09.2012 10:55

Est,

Własnie. W tamtym sezonie za LE przenigdy byśmy nie wygrali, bo juz w okolicach 60 minuty byśmy zdychali, a tu ? jest 90 minuta a taki Florenzi zapiernicza jak mało kto. Kibice Interu popadają w skrajność..prawda jest taka, że pokonaliśmy was taktyką i przygotowaniem fizycznym. To dla młodego trenera Interu powinno być lekcją.  Zeman tez ma jaja, bo LE był ślepy, i stawiał na tych co grali źle, a tu tymczasem Zeman posadził na ławce Pjanica ktory bardzo blado wypadł w meczu z Catanią i postawił na młodego greka i Florenziego i sie nie zawiódł.

Rymex | 03.09.2012 11:17

Perfekcyjny, to nie jest właściwe słowo. W końcu jedna bramka stracona, a przy bramce na 3-1 bardzo duży wkład własny zawodników Interu. No ale trzeba z bólem serca przyznać, że Roma zagrała bardzo dobrze i zasłużenie wygrała.

Evolver | 03.09.2012 12:34

Oby takich więcej panie Totti!! :)

matekson | 03.09.2012 14:57

Jedno trzeba przyznać że po dwóch meczach Roma strzelila 5 bramek i wszystkie świetne dla oka a nie farfocle czy dobitki.