Oceń zawodników Chelsea i Atletico

dodał: maaarcin  |  źródło: goal.pl  |  31.08.2012 22:55
Zapraszamy do wystawienia not zawodnikom Chelsea Londyn i Atletico Madryt za występ w piątkowym meczu o Superpuchar Hiszpanii. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 4:1 hiszpańskiego zespołu.

Wystaw noty zawodnikom Chelsea i Atletico >>
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '} ORDER BY id ASC' at line 3
SELECT id_zawodnik, imie, nazwisko, przydomek, numer, pozycja, zdjecie, m.minuta_in, m.minuta_out FROM baza_zaw_mecze m, db_pilkarze p WHERE m.id_zawodnik=p.id_pilkarz AND id_mecz=26872 AND id_druzyna={id} ORDER BY id ASC

Oceń zawodników: Chelsea FC vs Atletico Madryt (1:4)

dalmare | 31.08.2012 23:00

Dziękuję,  Atletico !  Byliście  wielcy !
Nie  tylko  atak.  Cóż  za  praca  w  sśodku,  cóz  za   swietna  obrona !
Dorośliście  do  Champions,  i  do  pierwszej dwójki .

Armani20 | 31.08.2012 23:09

Chciałbym jakoś ocenić grę The Blues, no ale jak taką grę można nazwać inaczej niż Kalectwo, Tragedia, Lech Poznań by lepiej zagrał ... I to w finale ...
Atletico M. bardzo dobrym mecz w ich wykonaniu , jeżeli utrzymają taką formę do ligi, to mogę mocno namieszać .

DolceVita | 31.08.2012 23:09

Z taką grą Chelsea to czuje, ze Juve będzie nr 1 w grupie  w LM :)

bezii1993 | 31.08.2012 23:09

Pierwszy konkretny rywal na nie swoim terenie i Chelsea została rozjechana. Gratulacje Atletico jak widać nie taka straszna Chelsea jak ją malują.

gregory97 | 31.08.2012 23:34

I właśnie dla takich chwil kibicuje atletico. CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!

dalmare | 31.08.2012 23:43

Jakim  świetnym  trenerem  jest  Simeone.
Poprzednio  nie  zawsze  umieli  się  bronić,  przy  tej  radosnej  grze  z  przodu,  i  nie  realizowali  w  meczach  taktyki.
Teraz  sa  monolitem,  działa  to  bezbłędnie.
Taka  obrona,  błyskawiczne  powroty,  nawet  Falcao  przeszkadzający  bramkarzowi  rywali  przy  wybiciu,  błyskawiczne  krycie  gdy  rywal  ma  dośrodkowanie  na  głowę,  a  przede  wszystkim  takie  przejęcia  i  odbiory  w  środku,  taka  współpraca  pomocy  i  obrony  -  to  chyba  dojrzałość ?

DoMs | 01.09.2012 12:15

Ja jestem zaskoczony postawą Chelsea myślałem, że będzie wyrównana walka a nie mecz do jednej bramki no ale tak to bywa w futbolu jeden ma słabszy dzień a drugi lepszy :P