REKLAMA
REKLAMA

Totti bez poważnej kontuzji

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  09.08.2012 10:07
Roma poinformowała w oficjalnym komunikacie, iż kontuzja doznana przez Francesco Totteigo nie okazała się poważna. Doświadczony napastnik powinien wrócić niebawem do normalnych treningów.

Totti spotkał się wczoraj ze znanym specjalistą, Profesorem Pierpaolo Marianim, który wykluczył możliwość poważnego uszkodzenia kostki. Dziennikarze oraz kibice obawiali się, iż Włoch mógł uszkodzić stopę, którą operowano już u Marianiego w 2006 roku.

- Wiem, że Roma przygotowuje specjalne oświadczenie w tej sprawie, ale ja także mogę was (dziennikarzy) zapewnić, że z Tottim wszystko jest w porządku - wyjawił Mariani.

Praktycznie przesądzone jest tym samym to, że lider Galliorossich wykuruje się na pierwszy mecz nowego sezonu Serie A.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mjollner | 09.08.2012 14:47

Jak zawsze na czas:P już wczoraj tj 08.08 oficjalny komunikat w tej sprawie brzmiał:
Dziś rano Francesco Totti odwiedził profesora Pier Paolo Mariniego w związku z objawami przewlekłego bólu w lewej nodze operowanej w 2006 roku, na którą skarżył się od kilku dni, co jednak nie przeszkadzało jemu w ciągłym treningu atletycznym. Wizyta w klinice nie wykazała żadnych urazów, ale niewielki stan zapalny niektórych ścięgien. Dlatego w porozumieniu z personelem medycznym i sztabem technicznym, przejdzie dwa dni fizykoterapii i pracy na siłowni w centrum treningowym w Trigorii, aby następnie przejść na nowo kontrolę kliniczną przed wznowieniem normalnej aktywności.
Szybciej się orientujcie:Pgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy