REKLAMA
REKLAMA

Verratti: Będę grał w PSG

dodał: MW  |  źródło: FIFA  |  17.07.2012 10:55
Marco Verratti wyjawił w wywiadzie, że jego transfer do Paris Saint-Germain jest praktycznie przesądzony. 19-latek, którego łączono także z Milanem, Juventusem czy Napoli, złoży na dniach podpis pod stałym kontraktem.

Verratti przykuł uwagę czołowych klubów Starego Kontynentu dzięki znakomitej grze w barwach Pescary. To w dużej mierze dzięki postawie 19-letniego pomocnika drużyna ta wywalczyła awans do Serie A.

- W życiu trzeba dokonywać odważnych wyborów. Być może już nigdy nie otrzymałbym takiej propozycji jak teraz - stwierdził Verratti. - Fakt, że w PSG pracuje wielu Włochów, na czele z Carlo Ancelottim sprawia, że aklimatyzacja w nowym miejscu powinna być nieco łatwiejsza. Cieszę się, że dołączę do tego klubu.

Młody Włoch zapewnił, że mimo ogromnej konkurencji będzie walczyć o grę w wyjściowym składzie: - Mam jeszcze wiele do udowodnienia, ale myślę, że jest to możliwe. Historia futbolu zna wiele przykładów, gdy 19- czy 20-latkowie sadzali na ławce dużo bardziej doświadczonych zawodników.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Gravas | 17.07.2012 21:27

Chłopak zmarnuje się w PSG... !goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy