REKLAMA
REKLAMA

Sakho i Chantome zostaną w PSG

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: L'Equipe  |  09.07.2012 08:28
Pomimo rzekomych chęci obu wychowanków paryskiego klubu, żaden z nich nie znajdzie sobie tego lata nowego klubu. Carlo Ancelotti, szkoleniowiec wicemistrza Francji, nie zgodził się na puszczenie któregokolwiek z nich.

- Zdecydowaliśmy, że Mamadou [Sakho – przyp.red.] zostaje – powiedział w rozmowie włoski trener Paris Saint-Germain. – Podobnie jak Chantome. Oni zostają w PSG. Chantome wyraźnie prosił, by go puścić. Ja mu na to powiedziałem: zadowolony czy nie, zostajesz – bardzo dobitnie wyjaśnił Ancelotti.

Od samego początku letniego okna transferowego mówiło się, że któryś z nich mógłby opuścić stołeczny klub. Obaj wraz z wieloma transferami, które rozpoczęły się w PSG przed rokiem, stracił miejsce w pierwszym składzie i nic przed nowym sezonem nie zapowiadało, by miało to ulec zmianie. Zainteresowani usługami Clementa Chantome’a byli m.in. działacze Olympique Lyon.

(Piotr Wojciechowski)


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Macer22 | 09.07.2012 08:40

Ancelotti dobrze zdaje sobie sprawę jak ważna w tym sezonie będzie szeroka ławka rezerwowych. Nie ma się co dziwić takiemu obrotowi sytuacji. Widać PSG potrafi nie tylko szastać kasą :)

korbasiatko | 09.07.2012 10:00

I bardzo dobrze Sakho i Chantome to bardzo dobrzy piłkarze i bedą mieć duzó okazji do zaprezentowania swoich umiejętnościgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy