REKLAMA
REKLAMA

Castan: Roma? Dam sobie radę

dodał: MW  |  źródło: Football-italia  |  08.07.2012 09:10
Leandro Castan ma zostać na dniach zaprezentowany jako nowy zawodnik Romy. Środkowy defensor, który wraz z Corinthians świętował w tym roku zdobycie Copa Libertadores, jest przekonany, że szybko zaaklimatyzuje się w Serie A.

25-latek, który nie doczekał się jak dotąd powołania do dorosłej reprezentacji Brazylii, grał w swojej karierze w Atletico Mineiro i Gremio Bareueri. Zawodnik ten zaliczył także drobny epizod w Europie, występując przez dwa sezony w szwedzkim Helsingborgs.

Brazylijczyk podkreślił, że jest gotowy na nowe wyzwania, jakie stawia przed nim transfer do Serie A: - Dołączam do Romy i chcę, by był to wielki krok w mojej karierze. Nie będzie łatwo, ale jestem na to przygotowany.

- To dla mnie ogromna szansa. Serie A to bardzo silne rozgrywki, ale wierzę, że uda mi się zasmakować także gry w europejskich pucharach. Postaram się dać z siebie wszystko i nie zawieźć nadziei kibiców - podkreślił Castan.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Evolver | 08.07.2012 19:35

Miejmy nadzieję, że będzie solidnym wzmocnieniem i szybko się zaaklimatyzuje! :) Powodzeniagoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy