Typer: Kto wygra w naszym konkursie?

Mistrzostwa Europy zbliżają się ku końcowi. Przed nami już tylko trzy mecze i poznamy zwycięzcę Euro 2020. Podobnie jest w naszym konkursie.

Po piątej kolejce Typera na czele klasyfikacji generalnej nadal jest “adamdambonia” (180 punktów), który ma siedem punktów przewagi nad “Stomilem”, a trzynaście nad “Rafą44”. Przed uczestnikami konkursu już tylko dwie szanse na powiększenie zdobyczy punktowej: mecze Włochy – Hiszpania i Anglia – Ukraina (typować można do godz. 20:30 we wtorek) oraz finał turnieju.

Nadal można dołączyć do zabawy i walczyć o nagrody w klasyfikacji poszczególnych rund. Zapraszamy do zabawy na stronie typer.goal.pl!

Na czym polega konkurs?

Konkurs jest podzielony na etapy, w których typujemy rozstrzygnięcia meczów Euro 2021. Za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1X2), czy obie drużyny strzelą, czy padnie poniżej/powyżej 2.5 goli oraz dokładnej liczby rzutów rożnych przyznawane są punkty. Trzy osoby, które zdobędą ich najwięcej w każdym etapie otrzymają piłkarskie t-shirty. Podczas fazy grupowej typowaliśmy mecze w “polskiej grupie” oraz w “grupie śmierci” (grupa F). W fazie pucharowej uczestnicy typują rozstrzygnięcia 1/8, 1/4, a następnie półfinałów i finału Mistrzostw Europy.

Dodatkowo, przez cały turniej Euro 2021, prowadzimy klasyfikację generalną. Na jej zwycięzcę czeka główna nagroda, którą jest konsola Nintendo Switch! Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca odbiorą koszulki piłkarskie.

Punktacja w konkursie i regulamin

Punkty są przyznawane za każdy poprawny typ na każdym etapie zgodnie z następującą punktacją:

  • wynik meczu 1X2: 5 punktów
  • obie drużyny strzelą: 3 punkty
  • poniżej/powyżej 2.5 goli: 3 punkty
  • dokładna liczba rzutów rożnych: 10 punktów

Pamiętaj, że konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: goal.pl/regulamin-konkursu-typer.

Komentarze