Jóźwiak – Najman: typy, kursy, zapowiedź (18.03.2023)

Podczas gali High League 6 miało dojść do walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Ostatecznie pierwszego zawodnika z przyczyn osobistych zastąpił Paweł Jóźwiak, który miał okazję walczyć podczas ostatniej gali Fame MMA. Czego możemy spodziewać się po tej medialnej walce?

Marcin Najman
Pressfocus Na zdjęciu: Marcin Najman

Jóźwiak – Najman, typy

Mimo dużo większego doświadczenia w sportach walki po stronie Marcina Najmana to Paweł Jóźwiak jest faworytem walki podczas sobotniej gali High League. Ostatnie walki “El Testosterona” kończyły się bardzo szybko i spodziewamy się, że podobnie może być również na High League 6. Najman nie zwykł wyciągać lekcji z kolejnych porażek i wciąż powiela te same błędy. Dlatego też typujemy, że walka z Pawłem Jóźwiakiem nie potrwa długo. 

Fortuna
1.55
Poniżej 2.5 rundy

Jóźwiak – Najman, zapowiedź walki

Paweł Jóźwiak pierwszą walkę we freakfigtach miał okazję stoczyć dopiero podczas poprzedniej gali Fame MMA. Zaprezentował się wówczas miernie i przegrał w klatce rzymskiej z Michałem “Boxdelem” Baronem przez poddanie. Wokół pojedynku narosło wiele kontrowersji, gdyż “Prezes FEN” twierdził, że sędzia mylnie zinterpretował jego sygnały i niesłusznie zakończył walkę.

Ile razy Marcin Najman kończył już karierę, trudno nam zliczyć. Nazywany ojcem chrzestnym polskich freakfigchtów zawodnik przegrał wiele pojedynków w ostatnich latach, w tym z Pawłem Jóźwiakiem. Panowie mieli okazję walczyć w październiku 2022 roku podczas gali Wotore 6. Jóźwiak zwycięstwo odniósł już po 15 sekundach od rozpoczęcia, kiedy zasypał rywala gradem ciosów. 

Obaj panowie zaledwie pół roku później znów skrzyżują rękawice, a przez wzgląd, chociażby na młodszy wiek i wynik ostatniego pojedynku, faworytem bukmacherów jest Paweł Jóźwiak. Forma Najmana jest jedną wielką zagadką, dlatego pojedynek zapowiada się interesująco.

Jóźwiak – Najman, kursy bukmacherskie

Różnica w kursach na obu zawodników nie jest ogromna, jednak bukmacherzy wyraźnie wskazują Pawła Jóźwiaka jako faworyta sobotniej gali High League 6. Kurs na zwycięstwo Prezesa FEN wynosi 1.65. Najman przegrał z nim nie tak dawno na gali Wotore 6, dlatego też kurs na jego zwycięstwo jest obecnie wyższy. Wynosi on 1.98. 

Na okazję gali High League 6 bukmacher Fortuna przygotował dla nowych użytkowników, którzy założą u niego konto atrakcyjny pakiet. Zawiera on trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł, a także darmowe zakłady 20 i 10 zł. Wystarczy podczas rejestracji wykorzystać nasz kod promocyjny Fortuna.

High League 6

Kursy na walkę Jóźwiak – Najman

Fortuna
1.65
Jóźwiak
1.98
Najman
Zagraj

Kursy aktualne na 16.03.2023 15:45

Jóźwiak – Najman, kto wygra

Kto wygra walkę?

Paweł Jóźwiak 37%
Marcin Najman 63%
41+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Paweł Jóźwiak
  • Marcin Najman

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze