Czwarta runda typera. Dużo punktów do zdobycia!

To może być najważniejsza runda dla losów klasyfikacji generalnej naszego konkursu. W czwartej rundzie typujemy aż osiem spotkań 1/8 finału Mistrzostw Europy.

W trzeciej rundzie Euro Typera goal.pl najlepiej typowali “adamdambonia”, “Dziobak” i “Grucha76”. Gratulujemy i mamy nadzieję, że wygrane koszulki piłkarskie będą się dobrze nosiły. W klasyfikacji generalnej mamy nowego lidera – to “Rafa44”, który uzbierał już 114 punktów.

W sobotę do godz. 17:30 można typować mecze czwartej rundy, w której jest rekordowa liczba punktów do zdobycia. Na liście spotkań mamy bowiem aż osiem meczów 1/8 Euro 2020. Powodzenia!

Zapraszamy do zabawy na stronie typer.goal.pl!

Na czym polega konkurs?

Konkurs jest podzielony na etapy, w których typujemy rozstrzygnięcia meczów Euro 2021. Za poprawne wytypowanie wyniku meczu (1X2), czy obie drużyny strzelą, czy padnie poniżej/powyżej 2.5 goli oraz dokładnej liczby rzutów rożnych przyznawane są punkty. Trzy osoby, które zdobędą ich najwięcej w każdym etapie otrzymają piłkarskie t-shirty. Podczas fazy grupowej typowaliśmy mecze w “polskiej grupie” oraz w “grupie śmierci” (grupa F). W fazie pucharowej będziemy typowali rozstrzygnięcia 1/8, 1/4, a następnie półfinałów i finału Mistrzostw Europy.

Dodatkowo, przez cały turniej Euro 2021, prowadzimy klasyfikację generalną. Na jej zwycięzcę czeka główna nagroda, którą jest konsola Nintendo Switch! Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca odbiorą koszulki piłkarskie.

Punktacja w konkursie i regulamin

Punkty są przyznawane za każdy poprawny typ na każdym etapie zgodnie z następującą punktacją:

  • wynik meczu 1X2: 5 punktów
  • obie drużyny strzelą: 3 punkty
  • poniżej/powyżej 2.5 goli: 3 punkty
  • dokładna liczba rzutów rożnych: 10 punktów

Pamiętaj, że konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny pod adresem: goal.pl/regulamin-konkursu-typer.

Komentarze