Znicz Pruszków – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (03.12.2023)

Znicz - Odra: transmisja na żywo w TV oraz stream online. W ostatnim niedzielnym spotkaniu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi Znicz Pruszków o ligowe punkty powalczy z Odrą Opole. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten mecz. Początek o godzinie 18:00.

Maciej Makuszewski
Obserwuj nas w
IMAGO / Konrad Swierad Na zdjęciu: Maciej Makuszewski

Znicz Pruszków – Odra Opole, gdzie oglądać

Znicz Pruszków po słabszym okresie złapał wiatr w żagle i wygrał dwa ostatnie mecze ligowe. Odra Opole również po trzech porażkach z rzędu podniosła się przed tygodniem i pokonała Polonię Warszawa. Z perspektywy tabeli to opolanie są zdecydowanym faworytem. Zajmują pozycję wicelidera, natomiast Znicz jest tuż na strefą spadkową. Jednak obecna forma obu zespołów sprawia, że trudno przewidzieć losy tego pojedynku.

Znicz Pruszków – Odra Opole, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Znicza z Odrą nie będzie dostępne w polskiej telewizji. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie prowadzona jedynie online.

Znicz Pruszków – Odra Opole, transmisja online

Ten niedzielny pojedynek 17. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie dostępny wyłącznie online w aplikacji Polsat Box Go dostępnej między innymi na urządzenia mobilne i Smart TV. Wcześniej należy jednak wykupić miesięczną subskrypcję pakietu sportowego. Mecz można obejrzeć również w systemie PPV.

Znicz Pruszków – Odra Opole, kursy bukmacherskie

Eksperci nie potrafili wskazać faworyta tego pojedynku. Kursy na zwycięstwo obu zespołów są praktycznie identyczne. Typy oscylują wokół 2,65.

Gdzie obejrzeć mecz Znicz – Odra?

Mecz będzie transmitowany wyłącznie online w Polsat Box Go lub w usłudze PPV.

Kiedy jest mecz Znicz – Odra?

Mecz rozpocznie się w niedzielę, 3 grudnia, o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze