Zagłębie Lubin – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (03.12.2023)

Zagłębie - Legia: transmisja w TV i online. Lubin będzie gospodarzem jednego z najciekawiej zapowiadających się meczów 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdź gdzie oglądać mecz Zagłębie - Legia.

Paweł Wszołek
Obserwuj nas w
IMAGO/Mikolaj Barbanell Na zdjęciu: Paweł Wszołek

Zagłębie – Legia, gdzie oglądać?

W jednym z ciekawiej zapowiadających się meczów 17. kolejki PKO Ekstraklasy siódme w tabeli Zagłębie Lubin zmierzy się u siebie z wyprzedzającą go Legią Warszawa. Miedziowi przed własną publicznością przegrali w tym sezonie tylko jeden mecz i w niedzielne popołudnie liczą na wykorzystanie atutu własnego boiska. Tym bardziej, że Legia nie imponuje w ostatnich tygodniach formą.

Na korzyść Legii przemawia jednak historia ostatnich bezpośrednich pojedynków z Zagłębiem. Klub ze stolicy wygrał sześć ostatnich ligowych meczów z Miedziowymi, w tym trzy na ich terenie. Obie drużyny mają więc sobie i nie tylko sobie wiele do udowodnienia. Sprawdź typy na mecz Zagłębie- Legia.

Zagłębie – Legia, transmisja w TV

Spotkanie w Lubinie pomiędzy Zagłębiem i Legią zaplanowane jest na niedzielę (3 grudnia) i ma rozpocząć się o godzinie 15:00. Transmisja w telewizji będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Zagłębie – Legia, transmisja online

Rywalizację w ramach 17. kolejki będzie można również śledzić za pośrednictwem internetu. Teraz dostęp do pakietu ze wszystkimi kanałami CANAL+ w usłudze CANAL+ online można uzyskać w promocyjnej cenie. Zakładając konto za pośrednictwem naszej strony miesięczny koszt przez pierwsze trzy miesiące wyniesie tylko 39 zł.

Zagłębie – Legia, kursy bukmacherów

Choć Zagłębie u siebie w tym sezonie przegrywa bardzo rzadko, to goście z Warszawy są uznawani za faworyta niedzielnego meczu.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Legia?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Zagłębie – Legia?

Mecz rozegrany zostanie w niedziele (3 grudnia) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze