Wisła Płock – Miedź: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (08.08.2022)

Piłkarze Wisły Płock
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Płock

Wisła Płock – Miedź: transmisja w TV i online. Na zakończenie rywalizacji w 4. kolejce PKO Ekstraklasy liderująca w tabeli Wisła Płock zmierzy się u siebie z Miedzią Legnica. Zobacz gdzie oglądać mecz w telewizji i online.

Wisła Płock – Miedź, gdzie obejrzeć

Wisła Płock po trzech rozegranych kolejkach ma na koncie dziewięć punktów i prowadzili w ligowej tabeli. W poniedziałek będzie mogła umocnić się na jej czele. Nafciarze w każdym z dotychczas rozegranych spotkań imponowali swoją postawą i do meczu z Miedzią przystąpią w roli zdecydowanego faworyta.

Jeżeli drużyna Pavola Stano zagra na podobnym poziomie, jak w ostatnich tygodniach, to nie powinna mieć problemów z zainkasowaniem kompletu punktów w starciu z beniaminkiem z Legnicy, który po dwóch rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie jeden punkt. Sprawdź nasze typy na mecz Wisła Płock – Miedź.

Wisła Płock – Miedź, transmisja na żywo w TV

Transmisja z poniedziałkowego spotkania w Płocku będzie dostępna “na żywo” na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 19:00 i skomentują go Rafał Dębiński i Adam Szała.

Wisła Płock – Miedź, transmisja online

Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten mecz za pośrednictwem internetu mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Mecz będzie można obejrzeć dzięki usłudze CANAL+ online, do której dostęp można teraz uzyskać w niezwykle atrakcytjnej cenie Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony zaoszczędzić aż 90 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi będziesz musiał w tym wypadku zapłacić tylko 180 zł, zamiast 270 zł gdybyś korzystał ze standardowej oferty.

Wisła Płock – Miedź, kursy bukmacherskie

Wisła Płock jest oczywiście faworytem bukmacherów do zwycięstwa w poniedziałkowym spotkaniu. Jasno wskazują na to kursy oferowane przez nich na ten mecz.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock – Miedź?

Mecz Wisła Płock – Miedź będzie transmitowany na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także za pośrednictwem usługi CANAL+ online (teraz z rabatem 90 zł).

Kiedy rozegrany zostanie mecz Wisła Płock – MIedź?

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (8 sierpnia) o godzinie 19:00.

Komentarze