Peter Hyballa
Peter Hyballa Grzegorz Wajda

Wisła – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Wisła Kraków – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Wisła – Legia: Ligowy klasyk

Wisła Kraków z Legią Warszawa zagra, chcąc przerwać serię bez porażki. Bezsprzecznie w lepszych nastrojach podejdą do spotkania podopieczni Czesława Michniewicza, którzy w swoich ostatnich dziewięciu meczach, byli górą siedem razy.

Batalia z udziałem wiślaków i aktualnych mistrzów Polski to spotkanie, które przykuwa największą uwagę, spośród wszystkich meczów 13. kolejki. Gospodarze podejdą do niego po remisie z Cracovią (1:1). Tymczasem stołeczna drużyna ma za sobą zwycięstwo nad Lechią Gdańsk (2:0).

Oczywiście w roli faworyta do tej konfrontacji podejdą Wojskowi. Niewątpliwie jednak gospodarze mają zamiar zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w czerwcu tego roku, gdy legioniści wygrali 3:1. Warte odnotowania jest, że w ostatnich pięciu meczach między oboma zespołami, trzy razy górą była Biała Gwiazda, jedno spotkanie zakończyło się remisem, a raz górą była Wisła.

Wisła – Legia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Krakowie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu PKO Ekstraklasy: Wisła – Legia transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i TVP Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. W stacjach Canal+ rywalizację skomentują Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. U publicznego nadawcy mecz zrelacjonują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Wisła – Legia: transmisja online

Transmisja sobotniego meczu PKO Ekstraklasy w Krakowie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Wisła – Legia: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl. Przede wszystkim trzeba też dodać, że mecz można zobaczyć na stronie internetowej Sport.tvp.pl.

Komentarze