Wisła Kraków – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (01.10.2023)

Wisła Kraków - Wisła Płock: transmisja w TV i online. Najciekawiej zapowiadający się mecz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi rozegrany zostanie w niedzielne popołudnie w Krakowie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Wisła Płock.

Jakub Krzyżanowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Krzyżanowski

Wisła Kraków – Wisła Płock, gdzie oglądać?

W niedzielne popołudnie rozegrany zostanie hit 10. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Wisła Kraków podejmować będzie przed własną publicznością swoją imienniczkę z Płocka. Przed tygodniem obie drużyny odniosły efektowne zwycięstwa 4:1 i teraz będą chciały potwierdzić formę z ostatniej kolejki.

W lepszych nastrojach do niedzielnego meczu przystąpi Biała Gwiazda, która w tym tygodniu awansowała także do kolejnej rundy Pucharu Polski. Pochwalić się tym nie może Wisła Płock, która przygodę z krajowym pucharem zakończyła już na pierwszej rundzie. Sprawdź typy na mecz Wisła Kraków – Wisła Płock.

Wisła Kraków – Wisła Płock, transmisja w TV

Mecz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi Wisła Kraków – Wisła Płock rozegrany zostanie w niedzielę (1 października) o godzinie 12:40. Transmisja z meczu dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Wisła Kraków – Wisła Płock, transmisja online

Spotkanie, które odbędzie się na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie, można oglądać także online. Transmisja dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Wisła Kraków – Wisła Płock, kursy bukmacherów

Bukmacherzy większe szanse na sukces w tym meczu dają gospodarzom. Kursy na wygraną zespołu Radosława Sobolewskiego nie przekraczają 1.95.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Kraków – Wisła Płock?

Transmisja z meczu będzie dostępna będzie na kanale Polsat Sport i w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkanie Wisła Kraków – Wisła Płock?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (1 października) o godzinie 12:40.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze