Peter Hyballa
Peter Hyballa PressFocus

Wisła – Pogoń: transmisja, gdzie oglądać online?

Z meczu Wisła – Pogoń: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (19 lutego) o godzinie 20:30. Spotkanie na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie odbędzie się w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Wisła – Pogoń: trudne zadanie lidera

Dzisiejsze spotkanie w Krakowie to jeden z najciekawiej zapowiadających się spotkań 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Aktualny lider przyjeżdża na teren jednej z najbardziej efektownie grających drużyn na początku 2021 roku. W piątkowy wieczór możemy się więc spodziewać zaciętego spotkania, w którym obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo.

Wisła Kraków w trzech dotychczasowych spotkaniach po wznowieniu rozgrywek zdobyła cztery punkty, ale przy odrobinie szczęścia mogła śmiało sięgnąć po komplet. Choć wygrała tylko jeden z tych meczów, w każdym z nich zaprezentowała się z dobrej strony. Teraz dobrą formę będzie chciała potwierdzić przeciwko Portowcom, którzy w Krakowie będą walczyć o utrzymanie pozycji lidera.

Pogoń Szczecin jeszcze niedawno mogła się pochwalić świetną serią zwycięstw. Ta została jednak przerwana przed tygodniem, kiedy podopieczni Kosty Runjaicia bezbramkowo zremisowali z Piastem Gliwice. Więcej o dzisiejszym spotkaniu znajdziesz w naszej obszernej zapowiedzi. Sprawdź nasze typy na mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin.

Wisła – Pogoń: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek w Krakowie będzie dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła – Pogoń transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30, skomentują Bartosz Gleń i Maciej Murawki.

Wisła – Pogoń: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Krakowie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Wisła – Pogoń online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze