Wimbledon 2023: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online

Wimbledon 2023: transmisja za darmo. Na londyńskich kortach zagrają między innymi Iga Świątek, Magda Linette, Magdalena Fręch i Hubert Hurkacz. Sprawdź gdzie oglądać mecze Wimbledonu 2023 zupełnie za darmo.

Iga Świątek
Obserwuj nas w
IMAGO/Juergen Hasenkopf Na zdjęciu: Iga Świątek

Wimbledon 2023: gdzie oglądać?

W poniedziałek (3 lipca) rozpocznie się 136. edycja jednego z najważniejszych tenisowych turniejów na świecie – Wimbledonu. Mający ogromne tradycje turniej na kortach trawiastych zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców, również z Polski. W najbliższej edycji rywalizować będzie kilku reprezentantów Polski, z Igą Świątek oraz Hubertem Hurkaczem na czele. Polscy kibice mają możliwość obejrzenia wszystkich spotkań Wimbledonu zupełnie za darmo.

Wimbledon 2023: transmisja na żywo w TV

Wyłącznymi prawami do pokazywania meczów Wimbledonu w polskiej telewizji dysponuje stacja Polsat, która rywalizację w Londynie zamierza pokazywać na aż dziesięciu swoich kanałach. Transmisje będą dostępne między innymi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Wimbledon 2023: transmisja na żywo za darmo

Wszystkie mecze Wimbledonu możesz oglądać zupełnie za darmo korzystając z usługi STS TV. Uzyskanie dostępu do bezpłatnych transmisji meczów, także tych z udziałem Igi Świątek, jest bardzo proste. Wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Iga Świątek?

Wimbledon 2023 rozpocznie się w poniedziałek (3 lipca). Wszystko jednak wskazuje na to, że Iga Świątek na kort wyjdzie nieco później.

Gdzie za darmo oglądać Wimbledon 2023?

Mecze Wimbledonu można obejrzeć za darmo w usłudze STS TV z kodem promocyjnym GOAL.

Kiedy rozpocznie się turniej Wimbledonu 2023?

Początek turnieju głównego zaplanowany jest na poniedziałek (3 lipca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze