Wigry Suwałki – Motor Lublin: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.05.2022)

Michał Fidziukiewicz
PressFocus Na zdjęciu: Michał Fidziukiewicz

Wigry – Motor: transmisja w TV i stream online. Drugie środowe spotkanie barażowe o awans do 1. Ligi rozegrane zostanie w Suwałkach. W roli faworyta przystąpią do niego gospodarze. Sprawdź na jakim kanale obejrzysz mecz w telewizji.

2. liga. Baraże o 1. ligę

25 maja 2022

20:30

Wigry Suwałki
Motor Lublin
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 20:28.

Wigry – Motor, gdzie obejrzeć

Wigry do barażowej rywalizacji przystąpią podbudowani świetną formą prezentowaną w końcówce obecnego sezonu. Drużyna z Suwałk wygrana pięć ostatnich ligowych spotkań, a patrząc dalej może się pochwalić siedmioma wygranymi w ośmiu meczach. Taka forma pozwoliła Wigrom zakończyć rywalizację na czwartym miejscu w tabeli i uzyskać prawo gry w barażach.

Pierwszą przeszkodzą dla gospodarzy w walce o grę w 1. Lidze będzie Motor Lublin, który rywalizację zakończył na piątym miejscu. Jedenastka z Lubelszczyzny w ostatnich kolejkach prezentowała się bardzo słabo, czego dowodem jest tylko jedna wygrana w pięciu meczach. Taka forma nie można napawać kibiców Motoru optymizmem przed barażową rywalizacją z udziałem ich zespołu.

Wigry są również bardzo niewygodnym rywalem dla Motoru, co udowodniły w ostatnich dwóch sezonach. Ekipa z Lublina nie zdołała wygrać żadnego z czterech ostatnich pojedynków z przeciwnikiem z Suwałk. W tym sezonie pierwszy mecz w Lublinie zakończył się remisem 1:1, natomiast w kwietniowym pojedynku w Suwałkach górą byli gospodarze (3:2). Czy teraz Wigry powtórzą ten wynik? Sprawdź typy na mecz Wigry – Motor.

Wigry – Motor, transmisja na żywo w TV

Transmisji z bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku Wigier z Motorem nie zabraknie w telewizji. Mecz, który zaplanowany jest na godzinę 20:30, będzie można obejrzeć “na żywo” na kanale TVP Sport.

Wigry – Motor, transmisja online

Spotkanie Wigry – Motor będzie dostępne także za pośrednictwem internetu. Transmisję online obejrzymy na internetowej stronie TVP Sport lub korzystając z aplikacji mobilnej.

Wigry – Motor, kursy bukmacherskie

Gospodarze będą mieli po swojej stronie atut własnego boiska, ale mimo to bukmacherzy dają obu drużynom wyrównane szanse na zwycięstwo.

Wigry Suwałki
Motor Lublin
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 20:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Wigry – Motor?

Środowy mecz barażowy będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Wigry – Motor?

Spotkanie odbędzie się w środę (25 maja) o godzinie 20:30.

Komentarze