Warta Poznań – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (22.05.2023)

Warta - Piast: transmisja w TV i online. W poniedziałek czeka nas spotkanie dwóch zespołów, które znajdują się w zupełnie innej formie. Kto będzie górą? Sprawdź gdzie oglądać mecz Warta - Piast.

Michał Chrapek
IMAGO/Mateusz Słodkowski/Cyfrasport Na zdjęciu: Michał Chrapek

Warta – Piast, gdzie oglądać?

Rywalizacja w 33. kolejce PKO Ekstraklasy zakończy się w poniedziałek w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie Warta Poznań podejmować będzie Piasta Gliwice. W roli faworyta do tego meczu przystąpią goście, którzy liczą na kontynuowanie świetnej serii meczów bez porażki. Drużyna Aleksandara Vukovicia w lidze nie przegrała 11 ostatnich spotkań, a w tym czasie odniosła aż dziewięć zwycięstw.

Z drugiej strony będzie zespół, który w trzech ostatnich kolejkach nie poprawił swojego dorobku punktowego. Trudno się więc spodziewać, aby w poniedziałek był w stanie przeciwstawić się rywalom. Sprawdź nasze typy na mecz Warta – Piast.

Warta – Piast, transmisja w TV

Mecz pomiędzy Wartą Poznań i Piastem Gliwice rozegrany zostanie w poniedziałek (22 maja) o godzinie 19:00. Transmisja będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a pojedynek skomentują Żelisław Żyżyński i Maciej Murawski.

Warta – Piast, transmisja online

Korzystając z internetu transmisję będzie można obejrzeć w usłudze CANAL+ online. Cały czas można skorzystać z promocji pozwalającej na uzyskanie niższej ceny przez pierwsze trzy miesiące dostępu do pakietu z kanałami CANAL+. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony zapłacisz tylko 39 zł, zamiast 49 zł w standardowej ofercie..

Warta – Piast, kursy bukmacherów

Bukmacherzy nie wskazują w tym meczu faworyta, co może być pewnego rodzaju zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wyniki uzyskanie w ostatnim czasie przez obie drużyny.

Warta Poznań
Piast Gliwice
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2023 18:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Warta – Piast?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Warta – Piast?

Mecz rozegrany zostanie w poniedziałek (22 maja) o godzinie 19:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze