Udinese – Inter: transmisja, gdzie oglądać online?

Udinese - Inter
Udinese - Inter PressFocus

Ze spotkania Udinse – Inter: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (23 stycznia) o godzinie 18:00. Spotkanie na Dacia Arena w Udine odbędzie się w ramach 19. kolejki Serie A. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Udinese – Inter: bez miejsca na potknięcie

Inter Mediolan od kilku tygodni wywiera dużą presją na swojego rywala zza miedzy – AC Milan. Nerazzurri zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli Serie A, ale mają tylko trzy punkty straty do prowadzących Rossonerich. W sobotę po raz kolejny będą chcieli się do nich zbliżyć. Drużyna Antonio Conte w wyjazdowym meczu zmierzy się ze słabo spisującym się w ostatnich tygodniach Udinese Calcio. Każdy inny wynik niż wygrana gości będzie dużą niespodzianką.

Inter niedawno dostał zadyszki, czego efektem było zdobycie tylko jednego punktu w meczach przeciwko Sampdorii (1:2) i Romie (2:2). W pełni zrehabilitował się swoim kibicom przed tygodniem, kiedy na własnym stadionie pokonał 2:0 Juventus, potwierdzając swoje wysokie aspiracje.

W sobotę zawodników z Mediolanu czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie niż w ostatnich tygodniach. Naprzeciwko siebie będą mieli zespół, który nie wygrał w lidze o dziewięciu kolejek, doznając w tym czasie czterech porażek. Więcej o meczu Udinese – Inter, w tym nasze typy, znajdziecie w obszernej zapowiedzi.

Udinese – Inter: transmisja na żywo w TV

Sobotnie spotkanie w Udinese będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Ze meczu 19. kolejki Serie A: Udinese – Inter transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, a skomentują go Julian Kowalski i Piotr Czachowski.

Transmisja online z Serie A

Transmisja dzisiejszego spotkania, które rozegrane zostanie na Dacia Arena w Udinese będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Udines – Inter: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze