Torino – Inter Mediolan: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (03.06.2023)

Torino - Inter: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Dla Interu Mediolan to ostatni sprawdzian przed finałem Ligi Mistrzów. Natomiast z perspektywy tabeli Serie A ten pojedynek nie ma aż tak dużego znaczenia. Początek meczu o godzinie 18:30.

Inter Mediolan
IMAGO / Fabrizio Andrea Bertani Na zdjęciu: Inter Mediolan

Torino – Inter Mediolan, gdzie oglądać

Torino skończy sezon w środku tabeli i wynik sobotniego spotkania niewiele zmieni. Warto jednak zauważyć, że turyńczycy nie przegrali od pięciu spotkań notując trzy wygrane i dwa remisy. Inter natomiast ma już zagwarantowany udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, choć ostatecznie może skończyć rozgrywki zarówno na drugim, jak i czwartym miejscu. Nerazzurri mogą być jednak myślami już przy meczu z Manchesterem w finale Ligi Mistrzów, a to może być doskonałą okazją dla Byków na zwycięstwo.

Torino – Inter Mediolan, transmisja na żywo w TV

Sobotnie starcie w ramach 38. kolejki Serie A Torino – Inter Mediolan będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 2.

Torino – Inter Mediolan, transmisja online

Mecz Torino z Interem będzie również dostępny w usłudze CANAL+ Online. Pakiet z dostępem do kanałów CANAL+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium w standardowej ofercie kosztuje 69 zł miesięcznie. Jeśli jednak skorzystacie z naszej oferty i wykupicie subskrypcję na sześć miesięcy z góry to zapłacicie jedynie 354 zł oszczędzając tym samym aż 60 zł.

Torino – Inter Mediolan, transmisja online za darmo

Sobotni pojedynek możecie również obejrzeć całkowicie za darmo. Aby uzyskać dostęp do darmowej transmisji musicie jednak spełnić dwa proste warunki. Przede wszystkim zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL, a następnie zagraj jeden dowolny kupon na 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Dostęp do meczu zostanie wtedy odblokowany.

Torino – Inter Mediolan, kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów nieznacznym faworytem meczu jest Torino. Jednak jak pokazują poniższe kursy zapowiada się wyrównane widowisko i tak naprawdę trudno przewidzieć, jak się zakończy.

Gdzie obejrzeć mecz Torino – Inter Mediolan?

Mecz będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 2 oraz w usłudze CANAL+ Online.

Kiedy jest mecz Torino – Inter Mediolan?

Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 3 czerwca, o godzinie 18:30.

Komentarze