Szkocja – Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (28.03.2023)

Szkocja - Hiszpania: transmisja w TV i stream online. Bardzo ciekawie zapowiada się batalia na Hampden Park, gdzie jednak faworytem będą goście. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję ze starcia Szkocja - Hiszpania w internecie i w telewizji.

Alvaro Morata
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alvaro Morata

XYZ

Szkocja – Hiszpania, gdzie oglądać?

Reprezentacja Szkocji przystąpi do potyczki opromieniona wiktorią nad Cyprem (3:1). Jednocześnie wyspiarze wrócili na zwycięskie tory po wcześniejszej porażce listopadowym spotkaniu towarzyskim z Turcją (1:2).

Reprezentacja Hiszpanii zaczęła natomiast 2023 rok i od efektownej wygranej nad Norwegią (3:0). Tym samym Luis de la Fuente mógł pochwalić się zwycięskim debiutem w roli opiekuna La Furia Roja.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Szkocja – Hiszpania, transmisja w TV

Wtorkowa potyczka z Glasgow będzie emitowana w telewizji. Spotkanie można zobaczyć na antenie Polsat Sport Extra od godziny 20:45. Rywalizację skomentują Cezary Kowalski i Piotr Urban.

Szkocja – Hiszpania, transmisja online

Nie tylko w tradycyjnej telewizji będzie można obejrzeć starcie z udziałem Szkotów i Hiszpanów. Potyczkę można także zobaczyć dzięki platformie Polsat Box Go, która jest dostępna na urządzenia mobilne, jak i na Smart TV.

Zobacz także: Eliminacje Euro 2024: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online

Szkocja – Hiszpania, kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy w roli faworyta potyczki na Hampden Park widzą gości. Kurs na triumf ekipy Luis de la Fuente oscyluje w granicach 1,70.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Szkocja – Hiszpania?

Spotkanie dostępne będzie na antenie Polsat Sport Extra.

Kiedy odbędzie się mecz Szkocja – Hiszpania?

Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek (28 marca) o godzinie 20:45.

Komentarze