Iga Świątek – Claire Liu: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (11.03.2023)

Świątek - Liu: transmisja za darmo. Rozstawiona z numerem 1 Polka w sobotę rozpocznie rywalizację w prestiżowym turnieju Indian Wells. W meczu drugiej rundy zmierzy się z Claire Liu. Sprawdź gdzie za darmo oglądać mecz Świątek - Liu.

Iga Świątek
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Iga Świątek

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek w roli faworytki rozpocznie rywalizację w turnieju Indian Wells, w którym w ubiegłym roku okazała się najlepsza. Reprezentantka Polski w swoim pierwszym spotkaniu zmierzy się z Amerykaną Claire Liu, która obecnie zajmuje 56. miejsce w rankingu WTA.

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest oczywiście Świątek, która tylko raz miała okazję mierzyć się ze swoją najbliższą rywalką. Miało to miejsce w 2019 roku, w momencie gdy wyżej notowana w rankingu była Liu. Podczas turnieju w Auckland lepsza okazała się jednak polska tenisistka, która wygrała w trzech setach.

Spotkanie 2. rundy turnieju Indian Wells pomiędzy Świątek i Liu rozegrane zostanie w sobotę (11 marca). Mecz powinien rozpocząć się około godziny 21:30.

Świątek – Claire Liu, transmisja w TV

Poczynania Igi Świątek podczas turnieju Indian Wells będzie można śledzić w polskiej telewizji. Transmisja pierwszego spotkania, w którym Polka zmierzy się z Claire Liu będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2.

Świątek – Liu, transmisja za darmo

Jeżeli nie masz dostępu w TV do kanałów CANAL+ to nic straconego. Transmisja będzie bowiem dostępna zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Jedną z opcji jest skorzystanie z usługi STS TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji wystarczy spełnić dwa proste warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Bezpłatną transmisję z meczu na swoim youtubowym kanale zapowiedziała również stacja CANAL+.

Indian Wells: Kiedy Świątek gra z Liu?

Mecz 2. rundy turnieju Indian Wells Świąte- Liu odbędzie się w sobotę (11 marca). Mecz odbędzie się jako drugi w kolejności na korcie centralnym i powinien rozpocząć się około godziny 21:30.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Liu?

Mecz Świątek – Liu będzie można obejrzeć za darmo za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Liu?

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (11 marca) o godzinie 21:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze