Świątek – Cornet: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (02.07.2022)

Iga Świątek
PressFocus Na zdjęciu: Iga Świątek

Świątek – Cornet: transmisja za darmo. Reprezentantka Polski nie bez problemów dotarła do trzeciej rundy Wimbledonu, w której przyjdzie jej się zmierzyć z Francuzką Alize Cornet. Zobacz gdzie obejrzysz ten mecz zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu i gdzie będzie dostępna transmisja w TV. Sprawdź o której gra Świątek.

O której godzinie gra dzisiaj Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek kontynuuje swoją zwycięską passę, ale nie można powiedzieć, że przez dwie pierwsze rundy Wimbledonu przebrnęła bez problemów. Polce momentami sporo problemów sprawiły Jana Fett i Lesley Pattinama Kerkhove. Teraz 21-letnią Polkę czeka jeszcze trudniejsze zadanie, bowiem jej rywalką będzie doświadczona Alize Cornet.

32-letnia Francuzka, która obecnie sklasyfikowana jest na 37. miejscu w rankingu WTA, pokonała podczas tego turnieju Julię Putincewę i Claire Liu. Teraz sprawdzi swoją formę przeciwko liderce światowego rankingu, z którą dotychczas nie miała jeszcze ani razu okazji do spotkania się na korcie.

Sobotnie spotkanie, którego stawką jest awans do czwartej rundy, rozegrane zostanie na korcie nr 1 jako drugie w kolejności. Szacowana godzina jego rozpoczęcia to 16:00.

Świątek – Cornet, transmisja w TV

Mecz Świątek – Cornet będzie oczywiście można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Ponadto mecz można obejrzeć zupełnie za darmo za pośrednictwem internetu. Poniżej wskazuje co trzeba zrobić, aby uzyskać dostęp do takiej transmisji.

Świątek – Cornet, transmisja za darmo

Sobotnie spotkanie trzeciej rundy Wimbledonu zupełnie za darmo dla swoich klientów będzie transmitował bukmacher STS. Aby uzyskać dostęp do tej transmisji wystarczy spełnić dwa proste poniższe warunki.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją dowolny kupon

Kiedy gra Świątek?

Iga Świątek w meczu trzeciej rundy Wimbledonu z Alize Cornet zagra w sobotę 2 lipca. Mecz odbędzie się na korcie nr 1 i jego rozpoczęcie wstępnie planowane jest na godzinę 16:00.

Gdzie oglądać mecz Świątek – Cornet na Wimbledonie?

Mecz Wimbledonu Świątek – Cornet będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport, a także za pośrednictwem internetu na stornie bukmachera STS po spełnieniu dwóch warunków.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Cornet?

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (2 lipca).

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze