Skra Częstochowa – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (17.03.2023)

Skra - Wisła Kraków: transmisja w TV i online. Biała Gwiazda w piątkowy wieczór chce kontynuować marsz w górę ligowej tabeli. Wisła przystąpi do tego meczu w roli zdecydowanego faworyta. Sprawdź jak oglądać mecz Wisła - Skra w TV i online.

Luis Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Luis Fernandez

Skra – Wisła, gdzie obejrzeć?

Wisła w rundzie wiosennej zapisała na swoje konto komplet 15 punktów w pięciu rozegranych spotkaniach. Dzięki świetnej serii awansowała na czwarte miejsce w tabeli, ale z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Do piątkowego meczu w Bełchatowie, gdzie zmierzy się ze Skrą Częstochowa, przystąpi w roli wyraźnego faworyta do zwycięstwa. Ewentualne zwycięstwo da wiślakom podium.

Skra jeszcze niedawno była “czerwoną latarnią” ligi, ale odmieniła swoją sytuację w dwóch ostatnich kolejkach, których zdobyła komplet punktów. Teraz o jakąkolwiek zdobycz częstochowianom będzie bardzo trudno. Już wywalczenie jednego punktu będzie w tej sytuacji sporą niespodzianką. Sprawdź nasze typy na mecz Skra – Wisła.

Skra – Wisła, transmisja na żywo w TV

Piątkowy mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy Skrą Częstochowa i Wisłą Kraków rozpocznie się o godzinie 20:30. Telewizyjna transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport.

Skra – Wisła: transmisja na żywo za darmo

Zupełnie za darmo kolejny mecz Wisły Kraków na zapleczu Ekstraklasy można obejrzeć w usłudze Polsat Box Go. Za darmo, ponieważ dostęp do niej na 30 dni można uzyskać dzięki promocji przygotowanej przez Fuksiarza. Dostęp uzyskamy spełniając dwa warunki.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 100 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Skra – Wisła, transmisja online

Internetowa transmisja z meczu Skra – Wisła, jak już wspomnieliśmy, będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go. Nieco wyżej przedstawiliśmy również sposób na uzyskanie dostępu do niej na 30 dni zupełnie za darmo.

Skra – Wisła, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają wątpliwości co do tego, kto jest faworytem meczu Skra – Wisła. Zdecydowanie większe szanse na sukces dają gościom z Krakowa.

Skra Częstochowa
Wisła Kraków
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 marca 2023 20:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Skra – Wisła?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 100 zł.

Komentarze