Sevilla FC – AS Roma: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (31.05.2023)

Sevilla - Roma: transmisja i stream online. Środa upłynie pod znakiem finałowego meczu Ligi Europy. Sprawdź gdzie oglądać mecz Sevilla - Roma.

Tammy Abraham
IMAGO/Fabrizio Corradetti/LaPresse Na zdjęciu: Tammy Abraham

Sevilla – Roma, gdzie oglądać?

W środę wyłoniony zostanie triumfator jednego z trzech europejskich pucharów. O triumf w Lidze Europy powalczą Sevilla i Romy. Spotkanie, które odbędzie się w Budapeszcie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem wygranie tych rozgrywek to główny cel obu klubów na ten sezon. Wyraźnie to było widać w ostatnich tygodniach, podczas których w lidze notowały słabsze wyniki, w pełni koncentrując się na europejskich zmaganiach.

W finałowym meczu trudno wskazać faworyta. Obie drużyny dysponuje potencjałem pozwalającym im myśleć o zdobyciu trofeum. Na murawie z pewnością nie zabraknie emocji. Sprawdź nasze typy na mecz Sevilla – Roma.

Sevilla – Roma, transmisja w TV

Finałowy mecz Sevilla – Roma rozegrany zostanie w środę (31 maja) o godzinie 21:00. Transmisja nie będzie dostępna w tradycyjnej telewizji, bowiem wyłącznymi prawami do pokazywania meczu w naszym kraju dysponuje platforma Viaplay.

Sevilla – Roma, transmisja online

Korzystając z internetu mecz Sevilla – Roma będzie można obejrzeć za pośrednictwem platforma streamingowej Viaplay. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy zarejestrować konto i wykupić odpowiedni dostęp.

Sevilla – Roma, kto wygra?

Manchester City jest oczywiście faworytem niedzielnego spotkania. Czy gospodarze będą mogli liczyć na taryfę ulgową z jego strony? Jak Twoim zdaniem zakończy się ten pojedynek.

Kto zatriumfuje w Lidze Europy?

Sevilla 35%
Roma 65%
793+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Sevilla
  • Roma

Gdzie obejrzeć mecz Sevilla – Roma?

Spotkanie dostępne będzie na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się spotkanie Sevilla – Roma?

Mecz rozegrany zostanie w środę (31 maja) o godzinie 21:00.

Komentarze