Serial o Widzewie: gdzie oglądać? Kiedy transmisja?

Widzew Łódź ma za sobą pierwszy sezon po powrocie do Ekstraklasy. Drużynie przez cały rok towarzyszyli dziennikarze CANAL+, którzy przygotowali 8-odcinkowy serial. Sprawdź gdzie oglądać serial o Widzewie.

Piłkarze Widzewa Łódź
IMAGO/Łukasz Grochała/Cyfrasport Na zdjęciu: Piłkarze Widzewa Łódź

Serial o Widzewie CANAL+

Widzew Łódź w ubiegłym roku po ośmiu latach przerwy wrócił do Ekstraklasy. Runda jesienna w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Janusza Niedźwiedzia była świetna. Zespół w 17 rozegranych spotkaniach zdobył 29 punktów, co pozwalało mu zajmować bardzo wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli.

Wiosną beniaminek z Łodzi nie imponował już jednak swoją grą, dopisując do swojego dorobku tylko 12 punktów. W efekcie wylądował na zakończenie sezonu na 12. miejscu w tabeli, mając tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Podczas sezonu 2022/23 łodzianom towarzyszyła ekipa CANAL+, która z bliska przyglądała się oraz dokumentowała przygotowania i występu zespołu w poszczególnych spotkaniach. Na bazie tych materiałów powstał serial “Widzew. Razem tworzymy siłę”, zrealizowany przez Macieja Klimka, Michała Siejaka i Mirosława Roka. Ośmioodcinkowy serial będzie można oglądać na CANAL+ online.

Serial o Widzewie, gdzie oglądać?

Składający się z ośmiu odcinków serial o Widzewie Łódź można oglądać tylko i wyłącznie w usłudze CANAL+ online. Dostęp do niej można teraz uzyskać w promocyjnej cenie, pozwalającej zaoszczędzić 60 zł. Rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony miesięczny koszt dostępu wyniesie tylko 39 zł (w ofercie na 6 miesięcy).

Serial o Widzewie, kiedy transmisja?

Premiera 8-odcinkowego serialu odbędzie się 30 maja, natomiast kolejne odcinki ukazywać się będą na CANAL+ online w każdy wtorek, aż do 18 lipca.

Gdzie oglądać serial o Widzewie?

Serial “Widzew. Razem tworzymy historię” będzie pokazywane w usłudze CANAL+ online.

Kiedy oglądać serial o Widzewie?

Premiera serialu zaplanowana jest na 30 maja, natomiast kolejne odcinki będą udostępniane w każdy wtorek.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze