Ruch Chorzów – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (29.10.2022)

Piłkarze GKS Katowice
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze GKS Katowice

Gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – GKS Katowice? Starcie na stadionie przy Cichej to bez wątpienia sobotni hit w Fortuna 1 Lidze. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję z Derbów Śląska w telewizji i online.

Ruch Chorzów – GKS Katowice, gdzie obejrzeć

Obie śląskie drużyny zmierzą się ze sobą po raz pierwszy od 2018 roku. Ruch Chorzów przystąpi do potyczki, chcąc wrócić na ścieżkę zwycięstw po trzech spotkaniach bez wygranej. GKS Katowice to z kolei team, który w lidze nie przegrał od siedmiu spotkań.

Podopieczni Jarosława Skrobacza podejdą do sobotniej batalii po remisie z Odrą Opole (1:1). Wcześniej zawodnicy Niebieskich przegrali z kolei u siebie z Arką Gdynia (2:3). GieKSa ma natomiast za sobą podział punktów w boju ze Stalą Rzeszów (0:0). Tymczasem w batalii z liderem rozgrywek katowiczanie zremisowali z Puszczą Niepołomice (1:1).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Ruch Chorzów – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Starcie Ruch – GKS będzie transmitowane w telewizji. Mecz będzie transmitowany w sobotę o godzinie 17:30 na antenie Polsat Sport News.

Ruch Chorzów – GKS Katowice: transmisja na żywo za darmo

Niezwykle interesująco zapowiada się mecz na obiekcie przy Cichej. Rywalizacja Ruch – GKS będzie dostępna do zobaczenia bez ponoszenia dodatkowych. Wystarczy tylko spełnić konkretne warunki bukmachera Fuksiarz, który jest odpowiedzialny za specjalną promocję. Można dzięki niej skorzystać z pakietu sportowego Polsat Box Go przez 30 dni za damo.

  1. Zarejestruj konto w Fuksiarz za pośrednictwem naszej strony
  2. W ciągu 48 godzin od rejestracji dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł

Fuksiarz, po spełnieniu tych warunków, w ciągu 48 godzin prześle dostęp umożliwiający korzystanie przez 30 dni z pakietu sportowego w Polsat Box Go.

Ruch Chorzów – GKS Katowice, transmisja online

Rywalizacja czwartej z piątą drużyną w ligowej tabeli zapowiada się niezwykle ciekawie. Spotkanie można obejrzeć nie tylko w TV, ale również w internecie. Mecz będzie dostępny na platformie Polsat Box Go. Można z niej korzystać zarówno poprzez dedykowaną stronę internetową, jak i aplikacje mobilne.

Ruch Chorzów – GKS Katowice, kursy bukmacherskie

Analitycy bukmacherscy przekonują, że faworytem batalii w Chorzowie są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Niebieskich oscyluje w granicach 2,02.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Ruch – GKS?

Sobotnie spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport News i za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Jak otrzymać za darmo dostęp do Polsat Box Go?

Należy zarejestrować konto w Fuksiarzu i dokonać depozytu o wartości minimum 50 zł.

Komentarze