Radomiak – Miedź Legnica: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream (17.07.2022)

Mariusz Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mariusz Lewandowski

Radomiak – Miedź Legnica to pierwszy niedzielny mecz pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. W roli faworyta do starcia podejdą gospodarza dowodzeni przez Mariusza Lewandowskiego. Niemniej beniaminek rozgrywek pod batutą Wojciecha Łobodzińskiego liczy na pokrzyżowanie szyków rywalom. Zapoznaj się z informację, gdzie transmisja z potyczki Radomiak – Miedź będzie transmitowana w telewizji i online.

Radomiak – Miedź Legnica, gdzie oglądać

Radomiak do nowej kampanii PKO Ekstraklasy przystąpi, chcąc przede wszystkim utrzymać ligowy byt. Chociaż po cichu pojawiają się głosy, aby poprawić siódme miejsce wywalczone w poprzednim sezonie.

Tymczasem Miedź Legnica ma sobą kampanię, w której w cuglach wygrała Fortuna 1 Ligę. Drużyna Wojciecha Łobodzińskiego zakończyła sezon na pierwszym miejscu z 77 punktami, wyprzedzając drugi Widzew Łódź o 15 oczek.

Oba zespoły grały ze sobą po raz ostatni w kwietniu 2021 roku. Wówczas szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił Radomiak, wygrywając 1:0 po trafieniu Damiana Jakubika.

Sprawdź nasze typy na mecz Radomiak – Miedź Legnica.

Radomiak – Miedź Legnica, transmisja TV

Konfrontacja na Stadionie Broni Radom zapowiada się bardzo ciekawie. Rywalizacja z udziałem Radomiaka i Miedzi oczywiście będzie transmitowana w telewizji, czyli na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Radomiak – Miedź Legnica, transmisja online

Radomiak w pięciu ostatnich spotkaniach z Miedzią Legnica wygrywał cztery razy. O kolejne zwycięstwo Zieloni powalczą w niedzielę o 12:30. Tak się składa, że spotkanie można także śledzić online dzięki platformie CANAL+ online. Można z niej korzystać zarówno dzięki dedykowanej stronie internetowej, jak i na Smart TV oraz na urządzeniach mobilnych typu smartfony i tablety.

Na start Ekstraklasy można skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty i zaoszczędzić 72 zł. Rejestrując konto w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony za półroczny dostęp zapłacimy tylko 198 zł (w standardowej ofercie cena wynosi 270 zł). Jest także możliwość nabycia miesięcznej subskrypcji, której koszt wynosi 45 zł.

Radomiak – Miedź Legnica, kursy bukmacherskie

Potyczka na Stadionie MOSiR zapowiada się bardzo interesująco. Niemniej zdaniem analityków bukmacherskich większe szanse na końcowy triumf mają gospodarze. Kurs w Superbet zakłady bukmacherskie na wiktorię Zielonych wynosi 2,35.

Stadion MOSiR

Ekstraklasa

17 lipca 2022

12:30

Radomiak
Miedź Legnica
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 lipca 2022 12:29.
Gdzie obejrzeć mecz Radomiak – Miedź Legnica?

Spotkanie Radomiak – Miedź w ramach pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy, będzie można zobaczyć na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się mecz Radomiak – Miedź Legnica?

Spotkanie pomiędzy Radomiakiem a Miedzią rozegrane zostanie 17 lipca (niedziela) o godzinie 12:30.

Komentarze