Prime Show MMA 5: gdzie oglądać, PPV – ile kosztuje? (01.07.2023)

Prime MMA 5: transmisja gali. Gdzie obejrzeć Prime MMA 5 i ile kosztuje PPV? W sobotni wieczór już po raz piąty będziemy świadkami gali organizowanej przez organizację Prime MMA. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Dominikiem "Japońskim Drwalem" Zadorą.

Dominik Zadora
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Dominik Zadora

Prime Show MMA 5: gdzie oglądać?

W ramach gali Prime Show MMA 5, która odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu, odbędzie się 12 pojedynków. Kilka z nich zapowiada się niezwykle ciekawie. Poza walką wieczoru, w której Don Kasjo zmierzy się z Japońskim Drwalem, do klatki wyjdą między innymi Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak czy Jacek Murański. Kibice, którzy nie będą mieli możliwości zasiąść w sobotni wieczór na trybunach, mogą obejrzeć całą galę dzięki transmisji w systemie PPV. Dostęp do niej można uzyskać na oficjalnej stronie organizatora primemma.tv. To jedyny sposób na obejrzenie gali w sposób legalny. Sprawdź także gdzie obstawiać Prime MMA 5.

Prime Show MMA 5 PPV: cena, gdzie kupić?

Jedyną legalną opcją na obejrzenie sobotniej gali Prime MMA Show 5 jest skorzystanie z udostępnionej przez organizatorów oficjalnej transmisji w systemie PPV. Uzyskanie do niej dostępu wymaga wykupienia dostępu na stronie primemma.tv, który jest dostępny w dwóch pakietach cenowych.

Podstawowym pakiet, który obejmuje transmisję gali w jakości HD 720p kosztuje 34,99 zł. Dopłacając pięć złotych uzyskamy transmisję w jakości Full HD 1080p, a także możliwość odtworzenia zapisu gali przez 7 dni od jej zakończenia. W podstawowym wariancie zapis dostępny jest tylko przez 24 godziny.

Prime MMA 5: o której gala?

Gala Prime Show MMA 5 odbędzie się w sobotę (1 lipca) we wrocławskiej Hali Orbita. W jej ramach odbędzie się 12 bardzo ciekawych pojedynków. Początek gali zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Kiedy odbędzie się gala Prime MMA 5?

Gala odbędzie się w sobotę (1 lipca) o godzinie 20:00.

Jak obejrzeć galę Prime MMA 5?

Transmisja z gali będzie dostępna w systemie PPV po wykupieniu na stronie organizatora.

Komentarze