Polska – Łotwa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (21.11.2023)

Polska - Łotwa: transmisja w TV i online. Interesująco zapowiada się wtorkowe spotkanie. Biało-czerwoni mają zamiar oczyścić atmosferę. Sprawdź gdzie oglądać mecz Polska - Łotwa.

Piłkarze reprezentacji Polski
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jacek Prondzyński / FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski
Polska

Mecz towarzyski |

21 listopada 2023

20:45

Łotwa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 listopada 2023 20:43.

Polska – Łotwa, gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski we wtorkowy wieczór chce przynajmniej w części zmazać plamę po ostatnich dwóch nieudanych występach z Mołdawią (1:1) i Czechami (1:1). Biało-czerwoni cały czas tracą sympatię społeczną, na co wpływ miało kilka sytuacji. Mowa nie tylko o słabych wynikach, ale też tematach takich jak nieszczęsne premie przy okazji mundialu w Katarze czy PR-owe wpadki PZPN-u.

Reprezentacja Łotwy będzie rywalem polskiej drużyny na PGE Narodowym w Warszawie. W dziesięciu ostatnich spotkaniach najbliższy rywal polskiej ekipy zaliczył dziewięć porażek i zaledwie jedno zwycięstwo. To sprawia, że trudno sobie wyobrazić, aby reprezentacja Polski nie wygrała wysoko w swoim ostatnim występie w 2023 roku.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Polska – Łotwa, transmisja w TV

Spotkanie Polska – Łotwa rozegrane zostanie we wtorek (21 listopada) o godzinie 20:45. Mecz będzie transmitowany na antenach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. U publicznego nadawcy rywalizację skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński.

Polska – Łotwa, transmisja online

Transmisja z wtorkowego spotkania towarzyskiego będzie dostępna także w internecie. Mecz będzie można oglądać na internetowej stronie sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz w usłudze Polsat Box Go.

Polska – Łotwa, kursy bukmacherów

Eksperci przekonują, że większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na wygraną reprezentacji Polski wynosi 1.26. Z kolei opcja na zwycięstwo Łotwy została oszacowana na 11.3. Remis wyceniono na 6.00.

Polska
Łotwa
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 listopada 2023 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Łotwa?

Spotkanie dostępne będzie na antenach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy odbędzie się mecz Polska – Łotwa?

Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek (21 listopada) o godzinie 20:45.

Komentarze