Polonia Warszawa – Znicz Pruszków: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (16.09.2023)

Polonia Warszawa – Znicz Pruszków: transmisja w TV i online. Czarne Koszule rozczarowują na starcie sezonu i daleko im do czołówki tabeli. W sobotę podejmą w Warszawie Znicz Pruszków. Sprawdź gdzie oglądać mecz Polonia – Znicz.

Krzysztof Kotoń
Obserwuj nas w
Pressfocus fot. Piotr Matusiewicz Na zdjęciu: Krzysztof Kotoń

Polonia – Znicz, gdzie oglądać

Fatalny okres przeżywa w ostatnich tygodniach Znicz Pruszków. Drużyna przegrała cztery kolejne spotkania ligowe i znajduje się dopiero na 12. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi. Jeszcze gorzej wygląda jednak sytuacja Polonii Warszawa. Czarne Koszule zgromadziły tylko sześć oczek i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Polonia strzela wiele bramek, ale jeszcze więcej traci. Dziennikarze zastanawiają się, jak wypadnie w sobotę na tle Znicza Pruszków.

Sprawdźcie nasze typy na mecz Polonia Warszawa – Znicz Pruszków.

Polonia – Znicz, transmisja na żywo w TV

Niestety meczu Polonii Warszawa ze Zniczem Pruszków nie obejrzycie w telewizji. Żadna stacja, w tym również Polsat nie przewidział transmisji z sobotniego spotkania na żywo w TV.

Polonia – Znicz, transmisja online

Spotkanie rozgrywane w Warszawie będziecie mogli również śledzić w Internecie. Umożliwia to usługa Polsat Go Box. Wcześniej jednak należy wykupić odpowiedni abonament.

Polonia – Znicz, kursy bukmacherskie

Sobotnie spotkanie Polonii ze Zniczem nie ma wyraźnego faworyta. Kurs na triumf gospodarzy szacowany jest na 2.75. Typ na zwycięstwo Znicza Pruszków to około 2.53. Najwyższą wartość ma kurs na remis. Wynosi on około 3.60.

Gdzie obejrzeć mecz Polonia – Znicz?

Transmisja z meczu będzie dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkanie Polonia – Znicz?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (16 września) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze