Piast Gliwice – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (31.03.2023)

Piast - Górnik: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Obie ekipy są bezpośrednio uwikłane w walkę o utrzymanie w PKO Ekstraklasie, a dodatkowy smaczek temu spotkaniu dodaje fakt, że to pojedynek derbowy. W meczu Piasta z Górnikiem emocji nie powinno zabraknąć. Początek meczu o godzinie 20:30.

Erik Janża
PressFocus Na zdjęciu: Erik Janża

Piast Gliwice – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

Piast Gliwice całkiem nieźle spisuje się w rundzie wiosennej i jest niepokonany od pięciu spotkań, z których wygrał aż trzy. Gliwiczanie po zmianie trenera poprawili swoją grę w porównaniu do jesieni 2022 roku, dzięki czemu znacznie podskoczyli w tabeli, choć nadal nie mogą być pewni utrzymania w PKO Ekstraklasie.

Górnik Zabrze po słabej jesieni zaliczył jeszcze gorszy start w rundzie rewanżowej wygrywając jedynie dwa spotkania. Mimo zwycięstwa z Wisłą Płock przed przerwą na mecze reprezentacyjne, zabrzanie zdecydowali się zastąpić Bartoscha Gaula Janem Urbanem, który ma pomóc w walce o utrzymanie. Górnik przed tą serią gier znajduje się tuż nad strefą spadkową.

Piast Gliwice – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Spotkanie 26. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice i Górnikiem Zabrze będzie transmitowane na antenie CANAL+ Sport, CANAL+ 4K Ultra oraz CANAL+ Sport 3.

Piast Gliwice – Górnik Zabrze, transmisja online

Piątkowy mecz będzie również dostępny online w usłudze CANAL+ Online. Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji, dzięki której możecie oszczędzić 30 zł. Przez pierwsze trzy miesiące za abonament zapłacicie jedynie 39 zł, a w kolejnych 49 zł miesięcznie. Subskrypcja jest odnawiana co miesiąc.

Piast Gliwice – Górnik Zabrze, kursy bukmacherskie

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Piast Gliwice, co pokazują poniższe kursy. Jednak Górnik postanowił dokonać zmiany trenera, a w takich sytuacjach kolejny mecz zespołu zawsze jest niewiadomą.

Gdzie obejrzeć mecz Piast – Górnik?

Mecz będzie transmitowane na antenie CANAL+ Sport, CANAL+ 4K Ultra oraz CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ Online.

Kiedy jest mecz Piast – Górnik?

Mecz rozpocznie się w piątek, 31 marca, o godzinie 20:30.

Komentarze