Odra Opole – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (16.09.2023)

Odra Opole – Lechia Gdańsk: transmisja w TV i online. Ostatni raz zespoły miały okazję mierzyć się 15 lat temu. Zapowiada się zatem ciekawe starcie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Odra – Lechia.

Odra Opole
Imago/Konrad Swierad Na zdjęciu: Odra Opole

Odra – Lechia, gdzie oglądać

W sobotę lider tabeli Fortuna 1 Ligi. podejmie Lechię Gdańsk. Znakomicie rozpoczął się sezon dla Odry Opole. Zespół po siedmiu kolejkach ma na koncie 16 punktów i aż 13 strzelonych goli. Mało kto przed startem sezonu spodziewał się tak dobrej dyspozycji Odry. Ostatni raz ekipa z Opola mierzyła się z Lechią w 2008 roku, czyli aż 15 lat temu. Czego możemy zatem spodziewać się po sobotniej rywalizacji? Na pewno meczu pełnego akcji i goli.

Zobacz też nasze typy na mecz Odra Wodzisław – Lechia Gdańsk.

Odra – Lechia, transmisja na żywo w TV

Mecz Odry Opole z Lechią Gdańsk odbędzie się w sobotę 16 września o godzinie 20:00. Niestety nie będzie on transmitowany w polskiej telewizji na żywo.

Odra – Lechia, transmisja online

Mecz rozgrywany w Opolu obejrzycie natomiast w Internecie. Transmisja dostępna będzie w usłudze Polsat Go Box. Żeby uzyskać do niej dostęp należy wykupić odpowiedni abonament.

Odra – Lechia, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy spodziewają się, że lider tabeli w sobotę stanie na wysokości zadania i wygra z Lechią Gdańsk. Kurs na wygraną Odry Opole wynosi około 2.00. Remis bukmacherzy wyceniają na 3.60. Zwycięstwo Lechii wyceniane jest podobnie, na 3.50.

Odra Opole
Lechia Gdańsk
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2023 20:04.
Gdzie obejrzeć mecz Odra – Lechia?

Transmisja z meczu będzie dostępna będzie w usłudze Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się spotkanie Odra – Lechia?

Mecz rozegrany zostanie w sobotę (16 września) o godzinie 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze